Skocz do zawartości

Blagam Pomozcie- Szczepienia K1


Maja..

Rekomendowane odpowiedzi

Sara, poczytaj sobie na forum, a zwłaszcza ten i ten wątek (w tym drugim opisałam swoje badania w Warszawie).

W stolicy jest dwóch lekarzy do wyboru: kobieta i mężczyzna. Ja po przeczytaniu wypowiedzi na forum doszłam do wniosku, że wolę iść do kobiety ;) Sama wizyta była szybka i na temat (ok. 20min. - wypisała dane z paszportu na formularz, zadała parę pytań, zmierzyła ciśnienie i tyle) ALE weszłam do gabinetu ponad godzinę później niż byłam umówiona (i raczej obsuwa czasowa w tym gabinecie to normalka).

dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sluchajcie, czyli wniosek ogolny z watkow na forum jest taki, ze w Warszawie jeden lekarz na Hożej to zboczeniec, a druga opcja to kobieta z Okopowej, ktora sie spoznia i totalnie olewa pacjentow? O matko...

hmm.. jest pan Doktor na Kosiarzy i Pani Doktor na Okopowej. Mnie akurat przyjęła nawet z 10 minut wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej ale jeżeli oni zasugeruja mi szczepienie to ja musze sie na nie godzic? skoro i tak one w sumie nie są potrzebne teraz tylko do AoS? No i jutro dzwonie bo znalazłam cos takiego jak odtworzenie ksiażeczki szczepien czy cos, to dla osób które ewentualnie były by jak ja bez papieru na jakiekolwiek szczepienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już to przerabiałam na tym forum. Też nie mam książeczki szczepień i nie udało mi się jej odtworzyć niestety. Dzwoniłam na Okopową i powiedzieli żeby przyjechać to doszczepią co potrzebne bo nie wszystkie mogą dotyczyć twojego przedziału wiekowego więc nie będą potrzebne. Lepiej zgodzić się na szczepienia na miejscu (niestety trzeba trochę zapłacić :( ale to będzie najszybciej - chyba). A na miejscu można zrobić szczepienia ale już za inne pieniądze- większe rozumie się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie da rady tak jak mówiłaś Pani mówi że to można tylko przepisać z innych dokumentów do jednej książeczki. No i oczywiscie Pani zaleciła mi całą serię szczepień.....hmmm i wonder why???? ( to ironia oczywiście) ja idę na ryzyko nie będę się doszczepiac za 1000 milionów bo to bez sensu, najwyżej napisze mi not complete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz musiała tak dużo szczepić. Będzie ok.


Jak ja zadzwoniłam do sanepidu to też Pani chciała mi doszczepić wszystko co możliwe i rozłożyć to jeszcze na kilka m-cy a na Okopowej mi odpowiedziała że najwyżej dwie szczepionki trzeba będzie doszczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...