Skocz do zawartości

Badania - Warszawa


AgnieszkaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

W instrukcjach Ambasady odnośnie badań lekarskich jest napisane, że należy mieć ze sobą paszport oraz jedno kolorowe zdjęcie. Jakie to znowu ma być zdjęcie? Do czego u lekarza jest potrzebne jedno kolorowe zdjęcie? Bo chyba nie do identyfikacji. Czy to ma być kolejna sztuka zdjęcia wizowego (na wprost) czy może być tzw. legitymacyjne? O co im właściwie chodzi? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie 2x2 jest potrzebne do formularza DS-2053, które lekarz przycina i w odpowiednim miejscu w tym formularzu wszywa. Całość, razem z DS-3024, DS-3025 i DS-3026 idzie do koperty, jest pieczętowane i oddane Tobie, byś mogła to zaprezentować oficerowi konsularnemu na rozmowie. Powszechnie znane pod nazwą "badanie lekarskie" albo "medical exam" :)

Wzór formularzy tutaj:

http://photos.state....rms/DS-2053.pdf

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie 2x2 jest potrzebne do formularza DS-2053, które lekarz przycina i w odpowiednim miejscu w tym formularzu wszywa. Całość, razem z DS-3024, DS-3025 i DS-3026 idzie do koperty, jest pieczętowane i oddane Tobie, byś mogła to zaprezentować oficerowi konsularnemu na rozmowie. Powszechnie znane pod nazwą "badanie lekarskie" albo "medical exam" :)

Wzór formularzy tutaj:

http://photos.state....rms/DS-2053.pdf

Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedzi. Nie rozumiem dlaczego nie mogli napisać wyraźnie jakie to ma być zdjęcie. Mam stos zapasowych zdjęć dyplomowych, a wizowe mam wywołane w liczbie sztuk dwóch. Czyli potrzebuję jeszcze jednego? Ehhh :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Nie rozumiem dlaczego nie mogli napisać wyraźnie jakie to ma być zdjęcie. Mam stos zapasowych zdjęć dyplomowych, a wizowe mam wywołane w liczbie sztuk dwóch. Czyli potrzebuję jeszcze jednego? Ehhh :P

..."Nie rozumiem dlaczego nie mogli napisać wyraźnie jakie to ma być zdjęcie"...

Ach nasza polska natura! Rąbek u spódnicy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."Nie rozumiem dlaczego nie mogli napisać wyraźnie jakie to ma być zdjęcie"...

Ach nasza polska natura! Rąbek u spódnicy! :)

Może rąbek, może nie rąbek ;) "Kolorowych zdjęć" przedstawiających moją osobę mam kilka GB ;) No, ale okej, nie chcę szukać dziury w całym, tylko się upewnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, nie dostałam jeszcze koperty z instrukcjami ale chciałabym już załatwić te badnia. Od 19 kwietnia ma status na POST ACTIVITY DECISION, czy moge juz załtwiać sobie te badania w Krakowie? bo tam mam najblizej, czytałam że są ważne rok jeśli się nie ma problemów ze zdrowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...