Skocz do zawartości

Badania - Warszawa


AgnieszkaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

hej, właśnie wróciłam z okopowej i.. będę składała na Szanowną Panią Dr hab n med skargi gdzie tylko mogę. Impretynencja klasy światowej, level hard.

W życiu mnie tak żaden lekarz nie potraktował!

Gdyby ktoś był zainteresowany gdzie należy składać skargi, chętnie się tą wiedzą podzielę.

Spóźnienie - 2h,

smród - yup

stęchlizna - yes, sir

ignorancja - checked

pyskóweczka - !!!!!!!!!!!!!

Wstyd mi za Szanowną Panią, wstyd!

Jak kto jeszcze nie był - BŁAGAM, jedźcie do wilanowa, nie dawajcie Pani S-K zarobić.

(na koniec wizyty wyrzuciła mnie z gabinetu ponieważ miałam 'za dużo niepotrzebnych szczepionek' i 'zjadłam wszystkie rozumy')

...ach, i wyrwała mi z ręki wyniki badań kiedy poszłam za nie zapłacić, po uprzedniej mojej sugestii że jej usługa jest nie warta tych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć "macanie cycków" było na Hożej, teraz już nie ma tego lekarza, przyjmuje za to lekarz na Kosiarzy. Chyba, że to ten sam? Wydaje mi się, że po prostu od czasu tamtej historii, lekarze się zmienili. Kiedyś przyjmowali także w Poznaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://photos.state.gov/libraries/vietnam/8621/pdf-forms/DS-2053.pdf - DS-3026, strona 7, na dole, sa wyraznie kratki do badania piersi (jak i genitaliow), wiec to wszystko jest czescia badania egzaminacyjnego (chociaz mi osobiscie nikt w bokserki nie zagladal). Co dokladnie jest nie tak z tym z "macaniem cyckow"? Nie jestem kobieta, ale brzmi jak zwykle badanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawienie :) jezeli okreslono na forum tutaj ze to bylo niepotrzebne to nastawilam sie negatywnie. Jezeli jest to rutyna I wymagana czesc badania to cos innego....u ginekologa mozna odmowic badania powiedziec ze nie masz na to ochoty, tutaj boisz sie ze Ci pan zle wypelni I beda problemy....Zwykle badanie....szkoda ze prostata nie jest tak badana przez pana doktora....to rowniez zwykle badanie prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi jkb, że Tobie nikt w majtki nie zaglądał a nam w staniki zaglądają, i zapewniam Cię że nie jest to szczególnie miłe ( przynajmniej dla niektórych z nas). Tym bardziej że wątpię czy któryś z tych lekarzy wie czego tam szuka bo to jest potrzebny specjalista a nie ktokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi jkb, że Tobie nikt w majtki nie zaglądał a nam w staniki zaglądają, i zapewniam Cię że nie jest to szczególnie miłe ( przynajmniej dla niektórych z nas). Tym bardziej że wątpię czy któryś z tych lekarzy wie czego tam szuka bo to jest potrzebny specjalista a nie ktokolwiek.

Przesadzacie, dziewczyny. Byłam z całą rodziną u doktora na Kosiarzy (nota bene to ten sam, który przyjmował na Hożej) - owszem, zostaliśmy gruntownie przebadani, ale z "molestowaniem" nie miało to nic wspólnego. Klasyczne badanie piersi, nic poza tym. No, ale może ja nie wydałam się doktorowi atrakcyjna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...