Skocz do zawartości

Badania - Warszawa


AgnieszkaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Magda powodzenia ja tez w zeszlym roku szukalam po przychodniach a latwe to nie bylo, bo moja stara przychodnie zlikwidowali, w koncu jednak mama przekopala caly dom i znalazla.

Swoja droga, zanim znalazla sie ksiazeczka, przyszlo mi do glowy zeby badania na przeciwciala robic i tym jakos udokumentowac...

Normalnie bym powiedziala, idz bez ksiazeczki, lekarz powinien byc w stanie cos ci wypisac wg twojego wieku, moze zalecic jedna szczepionke czy dwie, ale jak ja poszlam bez ksiazeczki, to lekarz mi powiedzial ze jak nie ma ksiazeczki to albo robimy wszystkie szczeponki, co potrwa rok albo mamy jeszcze jedno wyjscie...$$

w takim razie powiedzialam ze doniose ksiazeczke chocbym ja miala spod ziemi wykopac i sie udalo, ale kto wie, moze inny lekarz bedzie w stanie ci pomoc nawet i bez ksiazeczki, bo ten moj to w ogole ze wszytskim robil problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerise nomade ja zadzwoniłam do lekarza polecanego przez ambasadę i tam się dowiedziałam że mam nigdzie nic nie szczepić bo nie uznają tego (dziwne? wykonanych szczepień nie uznają?) tylko przyjechać i ewentualnie u nich doszczepić. Ciekawe za ile ? Już nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dziwne to, co Ci powiedzieli- a jakbys miala ksiazeczke to tez by starych szczepien nie uznali? Z dokumentow odnosnie badan, wynika ze pewne szczepienia masz miec, niezaleznie od tego gdzie i przez kogo zostaly wykonane.

Zycze Ci powodzenia i mam nadzieje ze lekarz na Okopowej bedzie mniej marudny niz ten moj na Lazarza.(krk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda nie martw sie! zrob tyle szczepien ile sie da. do wizy k1 nie sa wymagane zadne! beda potrzebne dopiero pozniej - najwyzej doszczepisz sie juz w stanach

Tylko wtedy przygotuj się na wyłożenie sporej $$ i znalezienie lekarza, który z I-693 zgodzi się wypełnić jedynie vaccination report.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...