Skocz do zawartości

Badania - Warszawa


AgnieszkaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Znalazłam tutaj taki link: http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/medical_exam.html . Ale na czym polega zmiana to nie mam pojęcia... Wkrótce czekają mnie badania i próbuję się trochę rozeznać co i jak ;). Szkoda, że nie ma badań już w Poznaniu... Do Warszawy i Krakowa trochę daleko, ale trzeba wszystko przetrwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po badaniach. Wygląda to inaczej. RTG jest wykonywane na Waryńskiego 9, a badanie krwi koniecznie trzeba wykonać na Koszykowej 82. Zostałam wprowadzona w błąd podczas rozmowy telefonicznej. Natomiast Panie na Waryńskiego nie wiedziały nic o zmianach. Podobno dwie osoby przede mną robiły wszystko na Waryńskiego, po staremu. Nawet cena testu zmalała tam i wynosi 18 nie 27 złotych jednak lekarz powiedział, że może być nie przyjęty przez Ambasadę i pobrał mi krew jeszcze raz u siebie. Na wyniki badań muszę teraz czekać. Chciałam zrobić też komplet szczepionek. Udało się zrobić tylko jedną dodatkową. Reszta jest niedostępna w Polsce. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Byłam u lekarza na Kosiarzy. Wizyta trwa około 40 minut. Do gabinetu weszłam dużo wcześniej ponieważ ktoś nie przyszedł. Z podstawowych szczepień otrzymałam tylko na grypę 45 zł. Nigdy nie byłam szczepiona na świnkę ale lekarz nie mógł wykonać tego szczepienia. Podobno w Ambasadzie o tym wiedzą i wszystko będzie w porządku. Dodatkowe szczepienie na meningokoki kosztowało 225 zł. Teraz pani z recepcji informuje każdego kto dzwoni, że testy na kiłowe trzeba zrobić na Koszykowej. W e-mailu od Ambasady dostałam informację, że prace nad uaktualnieniem strony jeszcze trwają i należy pytać lekarzy o zmiany w badaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałam wcześniej chciałam zrobić komplet szczepień, które nie są teraz wymagane. Lekarz z dodatkowych szczepień był w stanie zrobić tylko meningokoki. Powiedział, że są one uznawane w stanach. Teraz siedzę i się stresuję czekając na wyniki badań. Mają przyjść do mnie pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...