Skocz do zawartości

Badania - Warszawa


AgnieszkaS

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wraz z żoną u Pani doktor na Okopowej, też było opóźnienie, też rozmawiała przez telefon, ale wcale mnie to nie denerwowało, no bo po co?

Załatwiłem badania, GC jest, czego więcej mi trzeba!?

W USA byłem, a teraz jestem z powrotem w Polsce żeby pozamiatać i wylot do kraju marzeń 10 stycznia! Bilet już kupiony! Co prawda nie lecimy z żoną razem tylko żona dolatuje po miesiącu. Bierzemy ze sobą nasze koty (bo to jak dzieci, nie można porzucić) i nie mamy jak się ulokować na początku. Tak, więc ja lecę wcześniej, żeby już trochę popracować i załtwić mieszkanie, a wtedy ona dołączy do mnie i będziemy żyli długo i szczęśliwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie polecam na ul.okopowej robiłem tydzień temu badania umówiony byłem na 10;30,

byłem juz o 10;15
pani doktor przyszła o 12;15

również ludzie który byli na poczekalni byli juz na a 12;00 ,

po wszystkim wyszedłem z gabinetu o 13;30 ,

miałem robione 2 szczepionki dodatkowe których data ważności mineła 10 lat ,
w swoim mieście zrobił bym je za trzy razy taniej tam mnie wynioslo 140 zł + 250 zl za wizyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam na ul.okopowej robiłem tydzień temu badania umówiony byłem na 10;30,

byłem juz o 10;15

pani doktor przyszła o 12;15

również ludzie który byli na poczekalni byli juz na a 12;00 ,

po wszystkim wyszedłem z gabinetu o 13;30 ,

miałem robione 2 szczepionki dodatkowe których data ważności mineła 10 lat ,

w swoim mieście zrobił bym je za trzy razy taniej tam mnie wynioslo 140 zł + 250 zl za wizyte.

To chyba ja jestem jak na razie rekordzistka oczekiwania na pania doktor, ktora spoznila sie az 3 godziny 30 minut, funkcjonowanie tej przychodni jest okropne, jedyny plus jest to ze samo badanie (wypelnienie formularza, zmierzenie cisnienia) zajelo pani doktor 5-10 minut

Ale przynajmniej mam to juz za soba, teraz tylko rozmowa w ambasadzie w ponedzialek no i pakowanie do wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robił ktoś badania na ul Kosiarzy u dr Gajera?

Zapisałam się na poniedziałek do pani dokto na Okopowej, ale z tego co tutaj piszecie, to czas oczekiwania na Panią doktor zakrawa o bezczelność!!

Pamiętam, że kiedyś jedna forumowiczka opisywała wizyę u Pana doktora, ale to chyba było na Hożej....(trochę nieprzyjemne badanie jej zrobił.. łącznie z badaniem piersi i pachwin u nóg....)

Ktoś robił badania na Kosiarzy?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj bylam w warszawie na badaniach na okopowej, myslalam ze tam zwariuje

Pani doktor spoznila sie do pracy ponad 3 godziny, a samo badanie trawalo nie wiecej niz 15 minut,

pani doktor zmierzyla cisnienie, posluchala czy nic nie dzieje sie w płucach, no i oczywiscie wypelnila formularz, a

na koniec zazyczyli sobie 250zl za usluge ktora nie spelnia moim zdaniem zadnych standardow

Wiec jezeli ktos bedzie sie wybieral na badania a jest z warszawy to lepiej zadzwonic i zapytac czy pani doktor sie danego dnia nie spozni, mozna zwariowac siedzac i czekajac trzy godziny

Hej Agnieszka, a doszepialas sie podczas wizyty?

pozdr

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robił ktoś badania na ul Kosiarzy u dr Gajera?

Zapisałam się na poniedziałek do pani dokto na Okopowej, ale z tego co tutaj piszecie, to czas oczekiwania na Panią doktor zakrawa o bezczelność!!

Pamiętam, że kiedyś jedna forumowiczka opisywała wizyę u Pana doktora, ale to chyba było na Hożej....(trochę nieprzyjemne badanie jej zrobił.. łącznie z badaniem piersi i pachwin u nóg....)

Ktoś robił badania na Kosiarzy?? :)

hm, patrze to nie ma lekarza na Hożej, tylko wlasnie na Kosiarzy, to ja nie wiem :) bylas juz moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...