Skocz do zawartości

Badania - Warszawa


AgnieszkaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

da sie, pod warunkiem, ze na rtg + krew bedziesz o 7 rano ( dwie godziny czeka sie na wynik), i z wynikiem pojedziesz na okopowa (30 min. drogi) Na okopowa trzeba sie umowic, wiec umow sie nie wczesniej niz na 10 rano. Ja tak zrobilam i co prawda bylam zmeczona, ale mialam wszystko zalatwione w jeden dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, nie dostałam jeszcze koperty z instrukcjami ale chciałabym już załatwić te badnia. Od 19 kwietnia ma status na POST ACTIVITY DECISION, czy moge juz załtwiać sobie te badania w Krakowie? bo tam mam najblizej, czytałam że są ważne rok jeśli się nie ma problemów ze zdrowiem

Od post activity decision jeszcze troche sie czeka... ja na badania w krakowie czekalam az moje dokumenty dotra z nvc do ambasady. dzwonilam tam codziennie, a jak dowiedzialam sie ze juz sa to wyslalam mailem IVf04 oraz ds230I nie czekajac na pakiet. Jesli chodzi o wizyte u lekarza - niestety trzeba na 2 razy poniewaz wyniki badan krwi i rtg sa na najwczesniej nastepny dzien. pani doktor rowniez mnie pytala sie o date rozmowy, ktora ja wyznaczylam dzien pozniej po wizycie u lekarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziała Freja da się to zrobić tego samego dnia, ale na RTG i pobranie krwi trzeba być bardzo wcześnie rano, bo wyniki dają jakieś 2 godziny później, a trzeba je mieć, żeby jechać na Okopową. Więc umów wizytę na Okopowej nie wcześniej niż 10:30, żebyś nie musiała się stresować i pędem jechać z jednej przychodni do drugiej.

Pani lekarz na badaniach ogólnych zadaje pytanie o termin wywiadu, ale nie jest jej to naprawdę do niczego potrzebne (poza zaspokojeniem ciekawości chyba). Ja nie miałam terminu i tak jej odpowiedziałam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam na tym punkcie stresa, bo obdzwoniłam co się tylko dało (wszystkie placówki edukacyjne i wszystkie przychodnie) i nikt tego nie miał. Aha, najpierw przekopałam cay dom. Ale to i tak nieistotne, bo mam książeczkę zdrowia dziecka i tam wszystko jest. Weź książeczkę. Książeczkę musisz mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...