Skocz do zawartości

Badania - Warszawa


AgnieszkaS

Rekomendowane odpowiedzi

Być może mało uważnie przeczytałam co się tu pisze, ale wydaje mi się że nikt nie osądzał siebie pod względem atrakcyjności a chodziło jedynie że niektóre - nie wszystkie - pacjentki takowe badanie musiały przejść. A idąc dalej- czy pacjentka z guzem piersi dostaje odmowę wypełnienia karty i dalej-uzyskania wizy? Ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Hej :) tak sobie pomyślałam, że zrobie mały update dot. badania ogólnego w Warszawie na ulicy Kosiarzy, które miałam robione dzisiaj. Ogólnie jestem naprawde zadowolona, już dawno nie spotkałam tak sympatycznego lekarza, który wiedział, co ma robić i odpowiedział na każde moje pytanie. Do gabinetu weszłam punktualnie. byłam pierwsza w kolejce. Przy każdym wypełnianym papierze lekarz tłumaczył po co to, na co i dlaczego, co mam podpisać i dlaczego, miałam również do zrobienia jedno dodatkowe szczepienie, oczywiście wszystko mile opisane przez Pana Doktora :) sam mówił, że niestety szczepionka dość droga i też mu to za bardzo nie leży, no ale takie wymagania konsulatu, więc tu nic na to nie poradzimy.

Standardowo, wzrost, waga, kilkanaście pytań dot. zdrowia i przebytych chorób, badanie wzroku. Podczas badania piersi nie poczułam sie w żaden sposób obmacywana :P poprostu, jedno z badań, które najwyraźniej lekarz musi wykonać, przynajmniej ja tak do tego podeszłam. Ogólne wrażenie pozytywne, Pan Doktor osoba kulturalna i z klasą. Miałam na początku umówioną wizyte na Okopowej, ale po tylu negatywnych opiniach, w ostatniej chwili zdecydowałam się na zmianę, i nie żałuję. Inaczej szanowna pani doktor, gdyby oczywiście podobnie mnie potraktowala, miesiacami zbierałaby sie po ślicznej wiązance słow, którą bym ją uraczyła.

Rownież badania na ul. Waryńskiego (krew i prześwietlenie) przebiegły w przyjemnej atmosferze. Cena - 88 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może mało uważnie przeczytałam co się tu pisze, ale wydaje mi się że nikt nie osądzał siebie pod względem atrakcyjności a chodziło jedynie że niektóre - nie wszystkie - pacjentki takowe badanie musiały przejść. A idąc dalej- czy pacjentka z guzem piersi dostaje odmowę wypełnienia karty i dalej-uzyskania wizy? Ciekawe.

Ja robilam badania w Krakowie, bylo badanie piersi, mialam tez swoje papiery na to ze wiem co tam mam i ze jestem juz umowiona na operacje, lekarz sam od siebie powiedzial ze to pominie bo "amerykanie sie boja takich rzeczy"...cokolwiek to oznacza:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

dziś byłam na badaniach na ul. Kosiarzy. Mam podobne wrażenia jak Lady Piret. Lekarz wydał mi się naprawdę w porządku, kultura, grzecznie, miło.

Pani na recepcji przemiła, pomocna. W ogóle nie czekałam, byam pierwsza. Piersi mi nie badał, bo pytał czy miałam badania, a ja robiłam sobie usg niedawno. Zrobił dokładny wywiad lekarski.

Dwie szczepionki mi dał, w sumie zapłaciłam 490 zł.

Także polecam, w porównaniu do tego co piszecie o Okopowej, naprawdę śmiało możecie umawiać się na Kosiarzy.


i mozna placic kartą! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja równiez tak jak koleżanka wyżej polecam :) dzisiaj byłam z Haneczką, Pan doktor wyszedł z gabinetu ładnie mnie przywitał i Hanie też i zaprosił do gabinetu. Robił mi wszystkie badania, łącznie z piersiami dbał o wszystko. Miałam dwa szczepienia bo nie miałam karty szczepień. Podał mi tężec błonnica oraz MMRII. Hania też dostała bo nie przechodził ospy. Razem zapłaciłam 835zł Pan doktor nawet dał upust 50zł..... Polecam wszystko miałam wyjaśnione, nawet dostałam odpowiedz na dodatkowe pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Dla zainteresowanych powtarzam że od 1 października zmiana w badaniach. Na prześwietlenie trzeba będzie prawdopodobnie jechać do poradni lub szpitala? nie wiem dokładnie, gruźliczego więc będzie to w innym miejscu niż teraz. Musicie to śledzić. Taką informację otrzymałam od lekarza na Kosiarzy jak miałam swoje badania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...