Skocz do zawartości

Waw-Frankf-Filad-Chicago Jak Z Przesiadkami?!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

haha :D

w zgubili mi kilka razy bagaż na lotniskach europejskich, i w grecji mi nie dowwieźli natomiast w Polsce jak to w polsce postsowieckim kraju dowożą ale jutro...

tutaj w ogóle jest wszystko można np mozna zapisac sie do lekarza kardiologa albo dermatologa ale termin np jest na czerwiec 2013...

natomiast jaja są jak Ci okradną walizkę ślicznie, wtedy musisz sie udać na policję i do lini lotniczej a policja generalnie Cie z miejsca oskarży że chcesz wyłudzić odszkodowanie...

a linia lotnicza i tak Ci nie zwroci bo nie zwracaja, za okulary, zegarki, biżuterie, elektronikę, "cenne rzeczy","kosztowności", "towary luksusowe", itd....

np perfumy to towar luksusowe, jeansy np tez....a i na wszystko musisz miec paragon...no i pozniej musisz sie tłumaczyc przed prokuratorem że ty naprawde nie naciągasz lini lotniczej i ze ci po prostu okradli walizkę....ot taki śmieszny kraj na litere P wyjęty z powieści Michała Bułhakowa....

wtedy jedynie możesz sobie posłuchać doskonałej satyry na ten k****dołek w którym przyszło nam życ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, to ja mam całkiem inne doświadczenia w tej materii ;)

Ciesz się Joanno że nie masz doświadczenia z kradzieżą zawartości walizki, wtedy możesz trafic do celi do prezesa amber gold...no bo jakie masz dowody ze ci okradli walizkę? żadne w sumie, twoje zeznania...i naprzykład płacz żony i puste pudełka po perfumach...ale to nie dowody....a w sumie to możesz kombinować sama sobie włozylas puste pudełka....a to znaczy że kombinujesz i spiskujesz i że trzeba cie przesłuchać, postraszyć, ponaciskać czemu ty chcesz wyłudzic pieniądze itd....nikomu nie życzę tego...

Dodam że na lotnisku okęcie jest najwięcej kradzieży zgłaszanych od osób wracających z USA i to niestety najprawdopodobniej tam kradną....nie zalecam nikomu zamykania na kłódke z napisem TSA bo tzn ze jak ci TSA bedzie chciała otworzyc ta kłódke to ci otworzy i ładnie zamknie, a inną kłódke ci zniszcza i nie oddadzą pieniędzy, natomiast jest tez taka rzecz że te nygusy bagażowi mają zapewne ten sam uniwersalny klucz co TSA i otwierają te walizki....oczywiscie jak dostaną cynk od celnika że w walizce jest cos wartościowego na rentgenie...bo oni dobrze wiedza juz którą walizke otworzyc...

nie wiem dlaczego ale kradną tak subtelnie że np wyjmują cos z pudełka zamykają je ładnie, układaja ubrania, walIzke tez ładnie zamykają na kłódeczkę...cywilizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...