Skocz do zawartości

Waw-Frankf-Filad-Chicago Jak Z Przesiadkami?!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kurcze ja nigdy nie mam tyle tupetu żeby ich straszyć procesami, choć nie powiem, takie kupony to fajna rzecz na lotnicho ^_^

nie no przesadzam troche, ale kilka razy zrobilem solidną awanture i mowiłem ze po przyjezdzie napisze skarge i bede chciał zadoscuczynienia i raz tak dali...

wiesz np jak wrocisz z wakacji i twoja walizka nie doleci to musza ci ja pod drzwi przywiesc ale ze u nas nie wszyscy to wiedza to na poczatku dzwonia ze jest walizka i wiekszosc mowi pewnie a ha dziekuje juz jade na lotnisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no przesadzam troche, ale kilka razy zrobilem solidną awanture i mowiłem ze po przyjezdzie napisze skarge i bede chciał zadoscuczynienia i raz tak dali...

wiesz np jak wrocisz z wakacji i twoja walizka nie doleci to musza ci ja pod drzwi przywiesc ale ze u nas nie wszyscy to wiedza to na poczatku dzwonia ze jest walizka i wiekszosc mowi pewnie a ha dziekuje juz jade na lotnisko

nie jestem pewna co rozumiesz poprzez "u nas " ale w PL dowożą - przynajmniej w Poznaniu - jak zgłosiliśmy, że bagaż nie doleciał to babka zapisała sobie adres i bagaże zostały przywiezione pod drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewna co rozumiesz poprzez "u nas " ale w PL dowożą - przynajmniej w Poznaniu - jak zgłosiliśmy, że bagaż nie doleciał to babka zapisała sobie adres i bagaże zostały przywiezione pod drzwi :)

u nas czyli w PL

raz o ile pamietam to w warszawie na okeciu zadzwonili nastepnego dnia po powrocie moim i powiedzieli ze dowożą ale nie dzis bo maja duzo zgloszen i dowioza Ci jutro albo dzisija mozesz sam sobie odebrać...

kiedys byłem na wyspie rodos od tak taka wycieczka i nasz bagaz nie doleciał - pan nie wkleił nalepki ajkoś zapomniał, bagaz dopiero doleciał niestety nastepnego dnia ale w grecji stwierdzili ze nie dowoża bo im sie nie chce...od tak prostolinijnie i rezydent mi powiedział że moge sam sobie odebrac...

natomiast mi raz wyczyscili ładnie bagaze zamkniete na kłódeczkę to dopiero był horror, nie zycze nikomu, nawet tego nie bede opisywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 'gubienia walizek' to mi sie to zdarzyło dwa razy, obydwa w Berlinie, rejsy ze stanów. Raz dostałam walizkę pod drzwi a drugim razem musiałam sobie podjechać do ich biura po bagaż. Za to jak lecę z europy do usa to jak dotąd bagaż zawsze był tam gdzie powinien i bez żadnych niespodzianek :) także nie wiem od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...