Skocz do zawartości

Polka, Narzeczony Amerykanski, Zycie W Kanadzie, Jak Z Wiza?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, na przyszly miesiac mam umowione spotkanie wizowe w Ambasadzie USA w Warszawie. Moj problem jest nastepujacy, ja Polka, narzeczony jest Amerykaninem, oboje mieszkamy w Kanadzie (on pracuje i przebywa od 7 lat, ja sprowadzilam sie do niego 8 miesiecy temu). Bardzo chcialabym uzyskac wize amerykanska, poniewaz mamy w planach odwiedzic jego rodzicow jeszcze w tym roku. Jakie sa moje szanse na wize, czy ktos ma podobne doswiadczenie?

Bardzo bede wdzieczna za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi mi tylko o wize turystyczna, problem w tym, ze czekam na tymczasowe pozwolenie na prace tu w Kanadzie, i na pewno nie otrzymam go przed rozmowa z konsulem (wiec co udokumentowac), natomiast dokumenty mojego narzeczonego nie wniosa nic do sprawy, mysle.. :( troche sie boje, poniewaz moze pomysla, ze chce tam zamieszkac, a to naprawde ostatnia mysl jaka mam w glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, do granicy z USA mamy tylko 100km, fajnie by bylo zobaczyc Niagare z tej "amerykanskiej" strony :( Zastanawiam sie, jak sie zachowac, bedac juz na rozmowie z konsulem, czy mowic cala prawde, czy poprostu ubiegac sie o wize turystyczna jako regularny turysta z Polski..nie wiem, naprawde. Prosze o pomoc i porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle masz legalny pobyt w Kanadzie..masz jakies rachunki wspolne ,ze prowadzicie wspolnego gospodarstwo domowe..

Bo jak cos innego powiesz to co pokazesz,ze co Cie trzyma w Polsce?jak masz moze cos juz w Kanadzie aby cos pokazac..

A Twoj narzeczony to jaki ma pobyt w Kanadzie?.wiza pracownicza czy jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...