Skocz do zawartości

Karta Telefoniczna Z Usa A Używanie Jej W Polsce.


Forcass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie do osób lepiej zorientowanych w temacie ode mnie. Planowałem pozyskanie aktywnej karty prepaid operatora z USA (najlepiej T-Mobile), aby odbierać tamtejsze SMS w Polsce.

W międzyczasie dowiedziałem się, że niestety kiedyś z kart prepaidowych tamtejszego T-Mobile nie można było korzystać będąc w roamingu poza USA.

Czy orientuje się ktoś czy taka sytuacja ma nadal miejsce i roaming dostępny jest jedynie dla kart abonamentowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wyjaśniły sporo moich wątpliwości :)

Mam jeszcze tylko jedno pytanie: jak wygląda kwestia aktywacji roamingu na prepaidzie? Ktoś fizycznie miał z tym styczność? Wczoraj próbowałem znaleźć odpowiedź na stronie T-Mobile, jednak tylko znalazłem info o umowach abonamentowych.

Z tego co pamiętam w prepaidzie polskiego T-Moblie roaming włączał się przy wykonywaniu pierwszego połączenia po aktywacji karty. Czy w USA jest podobnie? Czy to kwestia kontaktu z supportem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale można go używać na swoim telefonie gdziekolwiek się jest.

Tylko trzeba byc albo w zasiegu wifi albo miec data roaming - co w dyskusji na temat roamingu prepaidowego jest lekko bez sensu przyznasz chyba...

Sam Skype bez data connection jest tak samo przydatny do wysylania SMSow jak Angry Birds na przyklad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...