Skocz do zawartości

Karta Telefoniczna Z Usa A Używanie Jej W Polsce.


Forcass

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko trzeba byc albo w zasiegu wifi albo miec data roaming - co w dyskusji na temat roamingu prepaidowego jest lekko bez sensu przyznasz chyba...

Sam Skype bez data connection jest tak samo przydatny do wysylania SMSow jak Angry Birds na przyklad...

chodzilo mi bardziej, ze na smartfonach z pakietem internetu mozna miec skype i uzywac go do woli ( jesli nielimitowany ;) ) co wychodzi jakby za free. i jesli ta druga osoba tez ma skypa na telefonie to kolega nie musi miec karty z prepaid z USA tylko polska mu wystarczy i dobry telefon i kontakt jest.. ale jesli oczekuje smsow od wiekszej ilosci osob to, tak , nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Sluchajcie, potrzebuje pomocy. Chce wziac ze soba swoj telefon do polski. Mam at&t ale nie ma unlimited data czy powinnam miec go wlaczony czy wylaczyc a tylko wysylac imessage albo emails jak bede miala wi-fi. Nie chce miec rachunku na kilka hundreds po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc telefonow jest na tyle inteligentna ze ma defaultowo ustawiony wylaczony data roaming (moj ma - iphone w AT&T wlasnie), wiec po zalogowaniu do obcej sieci, dane sa wylaczone - a jak to nie jest default to zawsze mozna przestawic.

Wiec ja go mialem normalnie wlaczonego a data connection dzialalo tylko jak byl w wifi.

Nawet jakbys miala unlimited data to i tak to by nie dzialalo w roamingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...