Skocz do zawartości

Studia W Usa - Informatyka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

troche odeszlismy od tematu ale wiele watków ucieka gdzies w inna stronę...tak jak napisał sly wiecej pewnie sie dowiesz z innych forów o UK.

Odnośnie surfowania to ja nie wiem gdzies pewnie poludniowy zachód UK, ale najlepiej to Cali lub Australia...

Brytyjskie uczeelnie mają na swoich stronach rózniez wypisane uczelnie z całego świata w tym z USA z którymi współpracuja i do których możesz poleciec na rok w ramach wymiany. Musisz zbadać temat jakie są szanse i czy naprzykład współpracuja tam departamenty komputerowe i w jakim zakresie...

Wiadomoze bardziej w czym wybierac jesli chodzi o miejsca np to USA sa ciekawsze masz miejsca ciepłe jak floryda i arizona, i cali jak i chłodniejsze cały kontynent do zwiedzania itd ale nieestety w usa kosztuje to sporo , z tego co sie kiedys orientowałem jezeli jestes dobry i masz obywatelstwo albo jestes rezydentem jakiegos stanu od ilus tam lat to mozesz ubiegac sie o sporo różnych stypendiów....ale jako international student musisz być bardzo bardzo dobry i czyms sie wyróżniać żeby dostać stypendium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest taka sprawa żeby sie czuc dobrze w jakimś kraju bo strudia trwaja pare lat...

patrzyłem teraz jeszcze na studia w kanadzie ale nieestety tam jest system jak w USA i kosztuja one kupe pieniędzy w większości...

Chyba że w USA znalazłbys sponsora jakąs fundacje kosciuszkowska czy cos?? może jakies polonijne fundacje zafundija czesne ale kompletnie nie znam tematu i nie wiem czy jest to mozliwe...

Może i czepialstwo, ale na pewno nie trollowanie.

Jackie, nie czepiajmy sie juz tego prosze usuń te posty jak jestes administratorem....

zalezy mi żeby na tym forum były w wiekszosci konkrety natomiast wkurza mnie troche jak cos ktos pisze a zaraz dostajemy

10 postow w stylu ucz sie polskiego, po jakiemu to, w szkole nie byles itd...to tylko obniża rangę tego forum i dodaje niepotrzebnych informacji...

co do studiow w Uk to pamietaj jeszcze ze dochodza koszty utrzymania i to spore Uk to drogi kraj...ale mozna dostac pozyczki spokojnie i pracując sobie sporo dorobić a nawet sie utrzymac w wielu przypadkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, nie czepiajmy sie juz tego prosze usuń te posty jak jestes administratorem....

zalezy mi żeby na tym forum były w wiekszosci konkrety natomiast wkurza mnie troche jak cos ktos pisze a zaraz dostajemy

10 postow w stylu ucz sie polskiego, po jakiemu to, w szkole nie byles itd...to tylko obniża rangę tego forum i dodaje niepotrzebnych informacji...

Nie sądzę. To forum jest jednym z niewielu gdzie trzeba porządnie się napracować by mieć usunięty/zedytowany post czy dostać bana. Poki ktoś ewidentnie nie trolluje (lub czepia się wyjątkowo upierdliwie dla samej idei), wolno mu/jej zwracać uwagę na błędy ortograficzne. Zawsze możesz takie uwagi zignorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...