Jump to content

Niezaplacony Mandat Drogowy A Problem Z Wjazdem Do Usa


arctic

Recommended Posts

Witam

Jakiś czas temu, przebywając na Florydzie otrzymalem mandat drogowy za przekroczenie predkosci. Nie bylem w stanie uregulować go przebywając na terenie Stanów Zjednoczonych, chciałem zrobić to po powrocie do Polski. Niestety mandat zaginął mi już w trakcie podrozy. Niedawno chciałem uregulować należność i odnaleźć moja sprawę na stronie internetowej stosownego Clerk of courts. Niestety, jak pamiętam, policjant sporządzający mandat dokonał mylnych wpisów w odpowiednich rubrykach na formularzu mandatowym spisując dane z mojego prawa jazdy a wiec wpisując poprawnie moje imię i nazwisko w wyszukiwarce spraw nie jestem w stanie odnaleźć swojej i uregulować zobowiązania. Teoretycznie bylby wiec nieodszukiwalny. Policjant niestety zdjal przy okazji odcisk mojego kciuka na tym mandacie. Mandat opiewal na 300 $ (school zone :/).

Chcialbym zapytac czy problem taki niezapłacony Mandat może spowodować, ze nie zostanę ponownie wpuszczony na terytorium USA ? Mam juz kupione bilety na za 2 tygodnie.

Z gody dziekuje za wiarygodne informacje !!!

Link to comment
Share on other sites

Nie bedziesz mial z tego tylulu problemu.

Bazy danych o wykroczeniach drogowych pozostaja w jurysdykcjach poszczegolnych stanow, plus dane o mandacie (zalezy jeszcze za co) wedruja do stanowego DMV, ktory nie ma powiazania z urzedem imigracyjnym (JESZCZE)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...