Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś osoby, które planują wyjazd na W&T na Hawaje w 2013 r (o ile koniec świata nas nie zaskoczy jakoś wcześniej) ? ;)

Zawsze chciałam spróbować skorzystać z tego programu, przyznaję że techniczne szczegóły jak wygląda ten program zgłębię dopiero w najbliższym czasie, ale byćmoże już ktoś był i podzieliłby się info czy Hawaje to dobry wybór na WAT? I największy headscratcher dla mnie: jak to pogodzić z rokiem akademickim? Z tego co wiem, to program zaczyna się już pod koniec czerwca, gdy dopiero kończy się sesja letnia, a koniec WAT jest jakoś w październiku, kiedy niekiedy trzeba się wstawić na kampanię wrześniową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koniec WAT jest jakoś w październiku, kiedy niekiedy trzeba się wstawić na kampanię wrześniową :D

Stawić się... Trzeba tak to rozegrać, żeby wrześni nie było - tak jak napisał poprzednik. Zawsze można się dogadać z prowadzącymi zajęcia i np. spróbować zaliczyć coś awansem, a jak nie pójdzie to wtedy mieć drugi termin w czasie normalnego pierwszego terminu. Ale najlepiej jest po prostu usiąść na dupie i się nauczyć. Będzie to też dobra wprawka przed pracą na WAT - nauka np. 8h dziennie, tak jak się pracuję. Jak ja poszedłem do pracy to zdałem sobie sprawę, że jeśli tyle czasu co poświęcam na pracęwcześniej poświęcałbym na naukę to miałbym chyba same szóstki :P

Hawaje fajne miejsce, można tam pomieszkać miesiąc pod drzewem na plaży w samych gaciach i przeżyć ;) Ale pytanie brzmi co chcesz robić w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna wrzesien olac.

za mojego studiowania [PW] examiny ciągnelo się nawet i 3 lata. nie wyrzucali.

dla hawajii warto olac ten wrzesien moim zdaniem, a examin [zapytac czy mozna] zdac indywidualnie w trakcie zimowej sesji.

no chyba ze ktos nic nie zda w czerwcu i bedzie chcial wsystko pchnąc na jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mojego studiowania [PW] examiny ciągnelo się nawet i 3 lata. nie wyrzucali.

Aktualnie studiuję na PW i niestety juz nas dopadł system, że albo poprawisz w przyszłym roku zaliczając warunek albo skreślenie z listy i powtarzanie roku. Nie ma innej opcji już. Nie da się ciągnąć egzaminów po 8 semestrów jak to mój brat robił z 8 lat temu, też na PW. W sumie pewnie bym olała wrzesień, ale mam problem z warunkiem który muszę zaliczyć. Mam nadzieję że to pójdzie w czerwcu, a jak nie to będzie problem jak już będę away na Hawaii.

Stawić się...

racja, sorry

Poza tym widzę, że jakoś mało osób się interesuje wyjazdem na Hawaje, nie wiem czy to brać za dobry czy zły znak. Myślałam też o tym, że jeżeli nie WAT, to może program praktyk, chociaż nie wiem na ile to możliwe. Muszę odbyć w te wakacje praktyki z okolic tematu instalacji sanitarnych lub wentylacyjno-grzewczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie studiuję na PW i niestety juz nas dopadł system, że albo poprawisz w przyszłym roku zaliczając warunek albo skreślenie z listy i powtarzanie roku. Nie ma innej opcji już. Nie da się ciągnąć egzaminów po 8 semestrów jak to mój brat robił z 8 lat temu, też na PW. W sumie pewnie bym olała wrzesień, ale mam problem z warunkiem który muszę zaliczyć. Mam nadzieję że to pójdzie w czerwcu, a jak nie to będzie problem jak już będę away na Hawaii.

glupie to jest, mnie na szczescie to ominelo.ale chyba 2 czy 3 lata po mnie juz zaczynalo sie katowanie 1 roczniakoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...