Jump to content

Advanced Parole- Pytanie


Cerise nomade

Recommended Posts

Witam

W wielu wątkach o formalnościach po ślubie pisze się o tym że w cenie pakietu AoS, przy wjezdzie na K1, wliczone sa formularze EAD i AP- tzw travel document i dlatego warto np AP wyslac, choc nie jest obowiązkowe- tzn, zrozumialam ze AP jest niejako unwersalnym dokumentem pozwalającym na przekraczanie granicy po wygasnieciu K1 (choc k1 i tak ma single entry) a przed GC.

Ale- po przeczytaniu i instrukcjii i samego fromularza I 131 wynika ze to jest dokument na konkretną podróż, czyli wypełnianie go neijako na zapas to zawracanie glowy i kombinowanie.

Dlatego, pytanie do osób na K1, juz w US, a w trakcie AoS- czy wypelnialiscie AP "na zapas, bo jest w cenie", czy mieliscie konkretne plany?

bede wdzieczna za sugestie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Na zapas. Ja w ogole go nie potrzebowalem bo bylem w US na L-1B. Ccombo card (EAD+AP) tego samego dnia ktorego mialem GC interview. Tydzien pozniej przyszla GC. Jednego i drugiego i tak nie potrzebowalem do niczego ale zarequestowalem...

Link to comment
Share on other sites

Ja też wypełniłam na zapas. Tam, gdzie Cię pytają odnośnie celu i terminu/długości podróży po prostu wpisz 'To Be Determined' lub coś w tym stylu. Nic za tę formę nie płacisz, a dobrze posiadać taki dokument na wszelki wypadek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...