Skocz do zawartości

[Usa] Szukam Polskiej Dziewczyny


maciek2012

Rekomendowane odpowiedzi

a i jeszcze jedno, mit informatyka w wyciagnietym studenckim swetrze to nawet w polszy nie ma juz racji bytu....

Polszka! Biało szerwoni!

Faktycznie, wstawianie takiego ogłoszenia na forum jest odrobinę żałosne, ale każdy ma swój sposób na podryw, nie? Raczej w ten sposób nie znajdziesz dziewczyny, no chyba, że taką, która leci tylko na usa i kasę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a i jeszcze jedno, mit informatyka w wyciagnietym studenckim swetrze to nawet w polszy nie ma juz racji bytu.... Informatycy to dzis jedna z najlepiej zarabiajacych profesji i wielu jezdzi dobrymi samochodami i ubiera sie w najdrozszych sklepach

A dla wielu nie ma znaczenia, jakim autem jeżdżą i jakie metki mają ich ubrania, bez względu na to, jak duże pieniądze wpływają na ich konta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pani, tylko panny ;) Nie wylewam swoich frustracji, po prostu piszę prawdę. Nie no, wiesz, każda chciałaby mieć chłopaka, który szuka sobie innej na forum i nie ma do zaoferowania prawie niczego ;)

W każdym razie, ucinam wątek, bo nie karmi się trolli. Masz ciągle jeden i ten sam argument.

Pozdrawiam i jak już napisałam, życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pare spraw z zycia wzietych

jesli tak dobre traktowanie wplywa na poznanie dziewczyn to co szkodzi aby dana osoba odeszla od kogos kto ja zle traktuje.dlaczego to tzw dobre chlopaki maja klopoty ze znalezieniem dziewczyny-kobiety jesli tak sie duzooo liczy dobroc i dobre wychowanie

bo dobroc -dobre wychowanie to jest aby pewna czesc a nie ze to przewaza ,jest tym czynnikiem decydujacym

fakt sa takie dziewczyny-kobiety co szukaja samych takich dobrych ale czy wszystkie?a no wlasnie nie i dlatego tez mozna byc dobrym,uczynnym a byc samotnym

i tak to jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6, ja uważam, że to kobieta nie powinna pozwolić sobie na złe traktowanie. Znam mężczyzn, którzy jedną kobietę traktują jak księżniczkę, a drugą już niekoniecznie. Więc wiele też zależy od kobiety i jej charakteru.

PS: mogłabym cię prosić o pisanie troszkę mniej chaotyczne? Jeśli to oczywiście nie będzie problem. Dziękuję ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6, święte słowa.....

Cos mi wydaje ze z tych nasaczonych jadem postow p. lis bije po prostu zwykla zazdrosc i zawisc.... Takie moje zdanie.

Ale jak jeszcze raz napisze, moze obok tej zgrai hien tutaj znajdzie sie jakas osoba, ktora po prostu tez w Stanach chce kogos poznac, a amerykanie jej nie odpowiadaja pod wieloma wzgledami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy mniej chaotycznie jesli chodzi o mnie?

zeby pisac mniej chaotycznie nalezy sie duzooo,dlugoo uczyc,pracowac nad soba i urodzic sie inaczej bo nie kazdy mial to szczescie urodzic sie z pewnymi zdolnosciami -mi los tego nie dal by mozna tak powiedziec ale dal mi cos innego ale czy to sie liczy to inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6, nie no w porządku ja rozumiem, generalnie chodziło mi o to, że muszę kilka razy przeczytać twoje posty, żeby zrozumieć, o co w nich chodziło. Może dlatego, że jestem przyzwyczajona do bardziej przejrzystego zapisu. Ale w każdym razie, nic nie szkodzi ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...