Skocz do zawartości

[Usa] Szukam Polskiej Dziewczyny


maciek2012

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

maciek tez z zycia to wiem jak bywa i faktycznie jedno sie mowi ale szuka sie czegos innego jeszcze no ale :)

portale randkowe,hm mozna tam sie zapisac ,szukac i kazda forma jest dobra

sly6, ale zdajesz sobie sprawe ze te portale randkowe to w duzej mierze sa lewe tzn. istnieje tam mnostwo falszywych profili zakladanych przez operatorow tychze stron. Zasada jest prosta, czym ladniejsza dziewczyna na fotce tym jest bardziej prawdopodobne ze to falszywy profil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

sly6, ale zdajesz sobie sprawe ze te portale randkowe to w duzej mierze sa lewe tzn. istnieje tam mnostwo falszywych profili zakladanych przez operatorow tychze stron. Zasada jest prosta, czym ladniejsza dziewczyna na fotce tym jest bardziej prawdopodobne ze to falszywy profil :)

Nie wiedziałam, że operatorzy stosują takie chwyty.. widocznie mało wiem o życiu ;)

A swoją drogą wielu z nas czasem szuka swoich wyobrażen..,które nijak się maja do świata realnego. Niestety z wiekiem :) jest nam coraz trudniej...A akceptacja odmienności niejednokrotnie prowadzi do świadomego wyboru - bycia samym...dlaczego ? - bo tak jest dla wielu wygodniej...No i powiedziałam co wiedziałam :) Fajnego poniedziałku

sly6, ale zdajesz sobie sprawe ze te portale randkowe to w duzej mierze sa lewe tzn. istnieje tam mnostwo falszywych profili zakladanych przez operatorow tychze stron. Zasada jest prosta, czym ladniejsza dziewczyna na fotce tym jest bardziej prawdopodobne ze to falszywy profil :)

Nie wiedziałam, że operatorzy stosują takie chwyty.. widocznie mało wiem o życiu ;)

A swoją drogą wielu z nas czasem szuka swoich wyobrażen..,które nijak się maja do świata realnego. Niestety z wiekiem :) jest nam coraz trudniej...A akceptacja odmienności niejednokrotnie prowadzi do świadomego wyboru - bycia samym...dlaczego ? - bo tak jest dla wielu wygodniej...No i powiedziałam co wiedziałam :) Fajnego poniedziałku

Nie wiedziałam, że operatorzy stosują takie chwyty.. widocznie mało wiem o życiu ;)

A swoją drogą wielu z nas czasem szuka swoich wyobrażen..,które nijak się maja do świata realnego. Niestety z wiekiem :) jest nam coraz trudniej...A akceptacja odmienności niejednokrotnie prowadzi do świadomego wyboru - bycia samym...dlaczego ? - bo tak jest dla wielu wygodniej...No i powiedziałam co wiedziałam :) Fajnego poniedziałku

Nie wiedziałam, że operatorzy stosują takie chwyty.. widocznie mało wiem o życiu ;)

A swoją drogą wielu z nas czasem szuka swoich wyobrażen..,które nijak się maja do świata realnego. Niestety z wiekiem :) jest nam coraz trudniej...A akceptacja odmienności niejednokrotnie prowadzi do świadomego wyboru - bycia samym...dlaczego ? - bo tak jest dla wielu wygodniej...No i powiedziałam co wiedziałam :) Fajnego poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... czyli reasumujac to po przeczytaniu powyzszych postow, ja bym w zyciu chyba meza nie znalazla.. Po kolei (zebym posegregowala to czego szuka sie teraz u dziewczyny o ktorej mozna myslec powaznie):

- musi nie miec syfu w mieszkaniu (check) a mieszkanie powinno byc w good area (sadzac po taxach jakie place za dom to to jest normalnie super area :)

- musi dbac o siebie (tutaj tez dam sobie check, a co tam:) )

- dobre sklepy (potrojny check, za wszystkie, ktore sa moja mekka chyba, ze NM, Saks albo Bergdorf sie nie kwalifikuja, bo maja za niski standard)

- samochod musi byc very good (tutaj zdania moga byc podzielone, bo zalezy kto co lubi)

- musi umiec gotowac (no check)

- powinna ogrodek uprawiac (no check)

- powinna zwierzatka miec w domu i sie o nie troszczyc (zlota ryba to jest zwierze czy nie? Bo nie wiem czy check czy no check)

- powinna byc oszczedna (potrojny no check)

- powinna byc zaradna (hm...)

- powinna tolerowac, ze mezczyzna spotyka sie wlasnie z inna ot tak aby miec fun (czyli, ze ja tez bym sie mogla spotykac z innymi, zeby miec fun i tenze mezczyzna by to tolerowal)

Ufff... i jakby nie patrzyl, to jestem na minusie! Nawet jakbym sobie za paszport amerykanski dodala jeszcze jednego plusa, to i tak jestem na minusie... Teraz to ja sie nie dziwie, ze poszukiwanie wybranki zatacza tak szerokie kregi - naprawde ciezko jest znalezc kogos kto spelnia podstawowe wymagania, ze nie wspomne o dodatkowych... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...