Skocz do zawartości

Huragan Sandy


Rademedes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy może ktoś z forumowiczów ma kontakt z kimś ze Staten Island -New York ? Nie wiecie czy mają już włączony prąd ? Mam tam rodzinę, ale nie mam z nimi kontaktu od kilku dni, bardzo się martwię .Współczuję wszystkim których dotknął ten żywioł. Widziałem zdjęcia na New York Times i naprawdę wielkie zniszczenia zrobił na wschodnim wybrzeżu USA . To straszne, ludzie potracili domy, majątki są ofiary w ludziach ..bardzo im współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorian, a w ktorej czesci SI mieszkaja? Nam dopiero prad podlaczyli z 2 godziny temu, ale jak sie patrzy dookola, to jestesmy nieliczni, nadal na ulicach ciemno, Krajobraz dookola jak po wojnie...

Tu wgralam kilka zdjec http://kontakt24.tvn.pl/artykul,kilka-godzin-po-huraganie-sandy,672442.html

Trzeba przyznac, ze Sandy sie bardziej postarala niz Irenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W New Jersey na Parkway'u poczawszy od Exit'u 66+ byly kolejki za paliwem siegajace 2-3 km.

Ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony bo u mnie prad zniknal tylko na chwile i problemu z paliwem nie bylo.

Bylem tez w Linden w czwartek a tam ciemnosci i dlugie kolejki na stacjach benzynowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...