Jump to content

Karta Sim Z Usa


Anna_

Recommended Posts

To pewnie niemożliwe ale jednak zapytam. Byłam w USA. Korzystałam tam z karty sim sieci T mobile. Bez umowy, na kartę, konto mam ważne do końca listopada. Tutaj nie wykrywa mi tej sieci. Dziwne, moze tylko karty. Czy jest jakaś możliwość żeby odczytać z niej wiadomości? Można coś zrobić żeby działała? Chociaż odebrać te wiadomości? Bardzo mi zależy. Dziękuje za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie Twoja karta nie miala roamingu miedzynarodowego. Wiekszosc amerykanskich abonamentow nie zawiera tej opcji automatycznie tak jak w Europie. Trzeba zazwyczaj za te usluge extra doplacic. Malo Amerykanow z tego korzysta bo tylko niewielki procent wyjezdza czesto za granice. Mnie bardziej sie oplaca kupic w kraju docelowym karte SIM. W tym celu trzymam w szufladzie przedpotopowa ale niezawodna Nokie 6310i.

Link to comment
Share on other sites

No prawie na pewno. T-Mobile USA każą mi się na stronie logować, a ja nie mam jak odebrać SMS-a z hasłem więc raczej mi nie pomogą. Tak, złapało mi tam niemiecką sieć. Więc czemu tutaj nie mogę złapać?

Link to comment
Share on other sites

Uga-buga, masz racje. Sugerowałam się tym, że kilka miesięcy temu, moja przyjaciółka z US była w PL i korzystała ze swojego telefonu, który łączył się u nas z T-Mobile. Nadmienię tylko, że ona ma w stanach telefon na abonament właśnie w T-Mobile. Ponieważ się na tym nie znam, a byłam ciekawa jak to jest, to po przeczytaniu tego co napisałeś, z ciekawości zadzwoniłam do T-Mobile. Dowiedziałam się, że faktycznie T-Mobile amerykański i T-Mobile polski to dwie zupełnie odrębne sieci, z tym, że karta o której pisała Anna powinna u nas działac, oczywiście pod warunkiem, że ma aktywny roaming. Nasze polskie karty w T-Mobile pre-paid, mają już aktywną usługę roamingu, że tak powiem z automatu. Nie wiem jak to jest z amerykańską kartą. Byc może Anna ma tą usługę aktywną, tylko musiałaby tak jak napisałeś ręcznie wybrac siec. Jeżeli to nic nie da to niestety oznacza to, że roaming jest w jej karcie nieaktywny.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...