Skocz do zawartości

Telefony W Usa


zizzz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pierwszy przechodzi kolejny juz nie ;-)

Niestety nie ma filtrow antysampowych na smsy jeszcze

Mnie bardziej mecza telefony gdzie dzwoni do mniej moj bank, wiec odbeiram bo mysle ze moze cos waznego, a tu za kazdym razem chca mi sprzedac jakies gowno, to insurance, to karta kredytowa...i oczywiscie dowiesz sie dopiero o tym po 2 minutach drunej gadki hello how are you

Jak nie masz incoming calls included to w ogole jest cudownie ;-)

Ja juz nie odbieram nic co przychodzi z 1800/1866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie tak zrobiłem, stworzyłem kontakt SPAM i tam dodaję wszystkie te durne telefony. Już z 15 numerów się zebrało przez parę miesięcy, a czasem jeszcze dzwonią z zastrzeżonych... Ja nie mam unlimited calls ale i tak mało dzwonię więc zjadanie minut z pakietu mi nie przeszkadza, ale telefony wkurzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

polecam kartę sim operatora h2o korzystającego z sieci at&t. Możesz ją włożyć do każdego telefonu. Korzystałem z niego przez pół roku i byłem bardzo zadowolony. Rozmowy 5c/min więcej szczegółów w linku poniżej. Idealne rozwiązanie dla studentów, już za 10$ możesz korzystać z usług komórkowych przez 3 miesiące.

http://allegro.pl/amerykanski-starter-karta-sim-h2o-usa-5c-m-prepaid-i4225777449.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...