Skocz do zawartości

Telefony W Usa


zizzz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość espe

A testował ktoś Lyca Mobile? Widzę że mocno promują się na lotniskach. Są plany gdzie rozmowy US>PL są za free. Tylko nie wiem jak z numerami telefonu. Tzn. czy karty są przypisane do jakiegoś kraju czy można sobie wybrać numer wg. kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość miqhs

Polecam wszystkim aplikację whatsapp - chociaż kupił to właśnie fejsbunio i są jakieś jazdy na Windows Phone (ja jestem nieszczęśliwym posiadaczem tego gówna), to na androida i iPhone chyba jest dostępna. Darmowe smsy - a czasami to przecież wystarczy. Można też wysyłać obrazki i wiadomości głosowe. Userów jest kilka milionów, więc będzie z tego zaraz jakaś kupa, ale na razie jeszcze for free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie rok korzystam z WhatsAppa i jestem bardzo zadowolona.

Mam telefon BlackBerry i żeby korzystać z internetu dla BB ponoszę pewne koszty, więc szukałam aplikacji, która nic by mnie nie kosztowała (nie mam planu z darmowymi smsami, bo mam fona na kartę). Dlatego aplikacja, w której mogę smsować i mmsować za darmo bardzo mi się przydaje :) Zwłaszcza kiedy potrzebuję posłać smsa/mmsa za granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...