Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie a jeszcze mam jedno pytanko odnośnie podatków: dostałam rozliczenia podatkowe swojego narzeczonego i jego siostry (jest co-sponsorem), oboje rozliczali sie elektronicznie, z tym ze siostra sama wypełniała a narzeczony użył pomocy prawnika/machinist? W kazdym razie oboje nie maja swoich podpisów na rozliczeniach, jedynie na formie narzeczonego jest elektroniczny podpis tego prawnika, podobno przy rozliczeniach online nie wymagany jest ten podpis, czy mogę miec nieprzyjemności przez to w ambasadzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja byłam dzisiaj u dr Gajera i na Warynskiego i mogę opisać wszystko. Na Warynskiego byłam ok 10, zrobili mi rtg klatki i pobrali krew i mocz. Zapłaciłam ok 200zl, wzięli tez ode mnie jedno zdjecie wizowe. Po 12 miałam wyniki. Wszystko zorganizowane bardzo sprawnie, dostałam rtg na płytce i dwie koperty z wynikami, badanie moczu zostało elektronicznie przesłane do gabinetu dr Gajera. Potem pojechałam sobie do Łazienek Królewskich bo nigdy nie byłam :) i na Wilanow do lekarza. Byłam godzinę wczesniej, jakos tak sprawnie mi to wyszło a nie było ludzi, wobec tego zostałam przyjęta wczesniej :) pan doktor bardzo profesjonalny i miły, dokładnie wszystko wytłumaczył i dokładnie mnie zbadał, wypytywał o rożne rzeczy, troche pożartował. Dał mi dwie szczepionki, ktore zalecił zrobic, ponieważ moje straciły ważność : błonica, tężec, krztusiec i Odra, świnka, różyczka. Nie sa one obowiązkowe do K1 ale do aosu juz tak. Dał mi potwierdzenie wykonania tych szczepień. Miałam ze sobą swoja karte szczepień z przychodni i z niej doktor rowniez korzystał. Wziął rowniez 3 zdjęcia wizowe. Całość badań doktor wysyła juz samodzielnie do ambasady, ponieważ wyniki moczu jako ze badania robiłam dzis rano, sa przesyłane dopiero po kilku dniach. Zapłaciłam u doktora 520zl za wszystko. Ogolnie bardzo sprawnie poszło. Mogłam wstać ze 2h pózniej i przyjechać późniejszym busem i spokojnie bym zdążyła, ale chociaż zobaczyłam Łazienki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...