Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

mimo problemow z systemem wizowym, cale szczescie udalo mi sie umowic na spotkanie z konsulem :)

mam pytanie do osob, ktore maja juz 'wywiad' za soba - czy wasze dowody na zwiazek przygotowane na spotkanie roznily sie od tych ktore wysylaliscie w pierwszym podaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja mialam ze soba praktycznie to samo co wysylalismy. Dorzucilam pare zdjec, ktore w miedzy czasie zrobilismy. Pani konsul poprosila mnie jedynie o pare zdjec i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uu, 2 miesiące to strasznie długo :o Próbowaliście może dzwonić do NVC (National Visa Center)? To oni wysyłają papiery do ambasady w Polsce po tym jak dostana je od USCIS. W moim przypadku papiery były w Polsce po około 2 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze wie jak wygląda wysyłka dokumentów z USCIS do Polski? 2 miesiąc juz czekamy zeby Kalifornia przesłała papiery i cały czas nic... co tydzien ta sama informacja ze dokumenty czekają do wysyłki. :(

podobno NVC jest mocno poszkodowane po atakach hakerskich i mają tam teraz duży bałagan. Wczoraj w Homeland Security powiedzieli nam, że wiele spraw zostało 'zagubionych' i że na nadanie nr sprawy mozemy czekać i 5 tygodni :/ wiec uzbroiłabym isę w cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki update, moja petycja została zaakceptowana 25.06.15 dokładnie po 282 dniach.

10.07.15 status zmienił się na "sent to the department of state" a mnie kamień powoli spada z serca.

Wtrace mały offtopic jeśli wolno, gdyż nie znalazłam nigdzie informacji na ten temat. Chodzi mi mianowicie o to, że na stronie ambasady jest wymieniona lekarka z Poznania u której można wykonać badania do wizy. Dla mnie byłaby to super opcja bo jestem ze Szczecina. Ktoś coś wie na ten temat?

Edit: to info z 2006r. Raczej nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki update, moja petycja została zaakceptowana 25.06.15 dokładnie po 282 dniach.

10.07.15 status zmienił się na "sent to the department of state" a mnie kamień powoli spada z serca.

Wtrace mały offtopic jeśli wolno, gdyż nie znalazłam nigdzie informacji na ten temat. Chodzi mi mianowicie o to, że na stronie ambasady jest wymieniona lekarka z Poznania u której można wykonać badania do wizy. Dla mnie byłaby to super opcja bo jestem ze Szczecina. Ktoś coś wie na ten temat?

Edit: to info z 2006r. Raczej nieaktualne.

Gratulacje! Ah, wlasnie zauwazylam, ze edytowalas post. Mialam napisac, ze na stronie ambasady wymieniony jest tylko lekarz w Krakowie i Warszawie. :P

Nineczka - Na pewno niedlugo wszystko sie wyjasni. Probowaliscie jeszcze dzwonic do tej Kaliforni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki update, moja petycja została zaakceptowana 25.06.15 dokładnie po 282 dniach.

10.07.15 status zmienił się na "sent to the department of state" a mnie kamień powoli spada z serca.

Wtrace mały offtopic jeśli wolno, gdyż nie znalazłam nigdzie informacji na ten temat. Chodzi mi mianowicie o to, że na stronie ambasady jest wymieniona lekarka z Poznania u której można wykonać badania do wizy. Dla mnie byłaby to super opcja bo jestem ze Szczecina. Ktoś coś wie na ten temat?

Edit: to info z 2006r. Raczej nieaktualne.

Gratulacje! Radze za ok trzy tygodnie zaczac obdzwaniac NVC :) troche moze to zajac czasu (caly czas mowia, ze sa busy), ale moze to torche przyspieszyc caly proces :) Ja wlasnie wisze na telefonie i czekam na swoje polaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...