Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje! Ah, wlasnie zauwazylam, ze edytowalas post. Mialam napisac, ze na stronie ambasady wymieniony jest tylko lekarz w Krakowie i Warszawie. :P

Nineczka - Na pewno niedlugo wszystko sie wyjasni. Probowaliscie jeszcze dzwonic do tej Kaliforni?

dzwonimy do nich raz w tygodniu i cały czas ta sama opowiedz "dokumenty gotowe do wysyłki" ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ok rozmowa wczoraj z immigration CA. Wszystko wypełnione dobrze. Zapłata uczczono, mymy ja czynna od 5 maja. ( i w połowie maja powiedzieli ze w przeciągu 6 tygodni roboczych prześlą dalej)

jest 23 lipca - kolejce do wysłania do NVC za 10 tygodni , pytanie a czemu dopiero za 10 tygodni ? Bo tak komputer ustalił według numeru , co dalej - NVC przez papiery w ciągu tygodnia lub dwóch i wyśle je do ambasady danego kraju czyli Polska.

paranoja trwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie rozumiesz kontekstu czy o co ci chodzi ?

Ja rozumiem kontekst doskonale, chcialem tylko zwrocic uwage na pilnowanie sie podczas korzystania ze slownikow, czasem wstawiaja wyrazy zupelnie zmieniajace sens zdania. Nalezy pilnowac poprawnosci jezyka ojczystego bo to nasze bardzo wazne dziedzictwo, bez jezyka nie istniejemy jako narod. Tyle historycznych zawieruch przetrwalismy wlasnie dzieki dbalosci o jezyk polski, to oczywiscie zasluga naszych przodkow ale I my, wspolczesni wcale nie jestesmy z tego zwolnieni. Poza tym tak jak dbamy o jezyk zapewne tyle samo dbalosci poswiecamy innym dziedzinom zycia. Nie twierdze ze jestem wzorem do nasladowania, mnie tez sie zdarzaja "byki" ale staram sie ja moge. Jedyne co moge zaproponowac to mniej cwaniactwa a wiecej pokory I dystansu do samego siebie ale one przychodza ponoc dopiero z wiekiem.

Mam wlasnie "mlodego" na wakacjach w USA ktory probuje sobie zarobic pare groszy, moje obserwacje juz w innym, wlasciwszym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...