Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hehe ja tutaj mam praktycznie wszystkie swoje rzeczy bo przyjechałam w maju na j1 ;) a potem wlecialam na turystycznej. Takze z pakowaniem nie bedzie raczej problemu, zwłaszcza ze w wakacje przyjeżdża moj brat i jego dziewczyna a pózniej pewnie rodzice na slub. A co do kursów i zajęć to juz sie zapisałam na zajęcia w klubie fitness do którego chodziłam przed wyjazdem, wlatuje do polski 21 lutego a od 23 juz idę dźwigać ciężary i robić formę na wakacje, babeczki zrobiły dla mnie wyjątek bo ogolnie  nie zapisują online, takze jestem szczęściara ;) oby tylko znalezc jakas prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz proces właśnie się zakończył, wczoraj uzyskałam wizę K-1. Trwało to od października zeszłego roku, NOA1 priority date 07.10.2016, NOA2 08.12.2016. List otrzymałam na początku stycznia, 09.02.2017 badania lekarskie i wczoraj 24.02.2017 K-1. Mieliśmy lekkie opóźnienie z powodu dwóch petycji. Jednak całkiem sprawnie poszło. Życzę wszystkim powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...