Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, ilon napisał:

Czemu Roelka tak dlugo czekalas na AOS swoja droga? 

Bo najpierw trzeba bylo to +1000$ uzbierac. :P I jakos ten pierwszy rok tak szybko zlecial. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/24/2017 at 2:53 PM, MoniaS said:

Gratulacje!  Nie musisz składać AP. Ja tez jak na razie nie skladalam bo "Polska" zwala sie do mnie w odwiedziny i nie planujemy tam jechać przez najbliższe 3 lata. 

 

On 3/24/2017 at 3:28 PM, ilon said:

Ja sie nie wybieralam nigdzie a zaaplikowalam o AP. Nie wpisalam zadnej daty i dostalam. 

Dziekuje za odpowiedzi! Ciagle waham sie czy zlozyc, ale chyba zloze na wszelki wypadek. Btw, czy osoby przebywajace w USA na wizie narzeczenskiej maja Alien Registration Number?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2017 o 20:14, GrzesiekK napisał:

Dziwne z tym statusem, na VJ pisali, ze jak jest "ready" to znaczy ze mozna juz umawiac sie na spotkanie! No nic, mam nadzieje ze w najblizszych dniach uda nam sie umowic do ambasady :) ja planuje pojsc jakos 17-21.04. Daj prosze znac jak uda Ci sie cos osiagnac + jakis krotki opis jak wyglada badanie w Krakowie (ile trwa, czy dlugo trzeba czekac w kolejce itp.) - bede wdzieczny :) ja w drugiej polowie tygodnia zadzwonie do ambasady i zapytam sie o moj wniosek

Grzesiek,

Badania robiłam w Krakowie, koszt 280zł (mocz, krew, rtg) możesz codziennie od 7:30-10. Na wyniki czeka się 8dni roboczych i później możesz umówić się do lekarza - 300zł (termin jak dzwonisz to masz tak za ok tydzień). U lekarza bardzo miło, sympatyczna pani która zapytała mnie tylko o wagę, wzrost, czy miałam operacje, czy mam dzieci i czy biorę jakieś lekarstwa. Lekarka uzupełniła swoje jakieś formularze, włożyła do koperty i zakleiła, nie miałam dodatkowych szczepień (miałam ze sobą kartę szczepień), ale ktoś przede mną miał jakieś szczepienie ;) zostałam przyjęta prawie punktualnie, a wizyta trwała ok. 20 minut. Rozmowę z ambasadzie mam we wtorek (mogłam nawet na poniedziałek) czyli jakieś 2-3 dni robocze :) (koszt DS160: 1086.50).

Trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, aneta90 napisał:

Grzesiek,

Badania robiłam w Krakowie, koszt 280zł (mocz, krew, rtg) możesz codziennie od 7:30-10. Na wyniki czeka się 8dni roboczych i później możesz umówić się do lekarza - 300zł (termin jak dzwonisz to masz tak za ok tydzień). U lekarza bardzo miło, sympatyczna pani która zapytała mnie tylko o wagę, wzrost, czy miałam operacje, czy mam dzieci i czy biorę jakieś lekarstwa. Lekarka uzupełniła swoje jakieś formularze, włożyła do koperty i zakleiła, nie miałam dodatkowych szczepień (miałam ze sobą kartę szczepień), ale ktoś przede mną miał jakieś szczepienie ;) zostałam przyjęta prawie punktualnie, a wizyta trwała ok. 20 minut. Rozmowę z ambasadzie mam we wtorek (mogłam nawet na poniedziałek) czyli jakieś 2-3 dni robocze :) (koszt DS160: 1086.50).

Trzymajcie kciuki :)

Dzięki za relacje! Czyli udało Ci się umówić do ambasady tak jak chciałaś:) Ja badania miałem na początku tygodnia, a w piątek idę do lekarza. A kiedy wypełniałaś formę DS 160? Można to zrobić kilka dni przed umówieniem się na spotkanie?

Powodzenia we wtorek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Wczoraj dostałam wizę ;) Sama rozmowa trwała tak jak ktoś już wcześniej pisał 2-3 minuty, ale czekałam 2,5h. Najpierw inny urzędnik prosi o dokumenty i badania, później podchodzi się zrobić odciski a na końcu rozmowa z konsulem. Gdy ja byłam to była bardzo miła Pani, uśmiechnięta i wszyscy odchodzili zadowoleni, tylko jakaś para z Ukrainy chyba nie otrzymała wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...