Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pytanie- czy po otrzymaniu numeru z NVC jesli chce umówić sie na medical to umawiam sie tylko na wizytę lekarska czy na badania tez? I od ktorej godziny tam na warynskiego mozna robić badania i jakie to są badania? Chciałabym załatwić wszystko w 1 dzien jak juz pisałam i nie wiem jak to rozegrać zeby było sprawnie... najpierw badania rano. Potem wyniki po południu i wtedy wizytę na któraś godzinę sobie umówić zeby zdarzyć? Bede robić badania w Warszawie, najprawdopodobniej bede dzwonić juz w przyszłym tyg bo ludzie juz z takim samym timeline od wczoraj dostają swoje numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu jakos tak nieskładnie napisałam. Chodziło mi o to czy na badania musze byc zapisana czy mogę sobie wejść bez zapisywania. Troche bez sensu pytanie, ale wole miec pewność. Juz znalazłam cały dokument w necie o tych badaniach i chyba wszystko jasne. Mam ataki paniki zeby zdąrzyć ze wszystkim i nie popełnić żadnej gafy... moj brat wylatuje 26 czerwca i chciałabym z nim, bardzo bede musiała to sprawnie ogarnąć zeby sie udało, ale moze sie uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎19 o 15:20, brygiii napisał:

Po otrzymaniu zatwierdzonej petycji Ambasada wysyła do osoby ubiegającej się o wizę list informujący o możliwości umówienia oficjalnej rozmowy z konsulem w Ambasadzie. W liście tym Sekcja Wiz Imigracyjnych informuje także o:

  • wymaganych dokumentach, w tym zaświadczeniu o niekaralności (oprócz zaświadczenia z kraju aktualnego zamieszkania, należy także dostarczyć zaświadczenia o niekaralności ze wszystkich krajów, w których mieszkało się przez 6 miesięcy lub dłużej po ukończeniu 16 roku życia)

https://travel.state.gov/content/passports/en/abroad/legal-matters/criminal-record-check.html

co do zdjęć odcisków to kiedyś bylo jedno biuro w Polsce co się tym zajmowalo i robili to dobrze. Biuro detektywistyczne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem! W końcu postanowiłam założyć konto, nie wiem czemu nie zrobiłam tego wcześniej! :rolleyes:

Dziękuje za to, że tak fajnie udzielacie się na forum, wasze odpowiedzi dużo nam pomogły :)  Wczoraj dostaliśmy numer WRW i jestem przeszczęśliwa, byłoby super gdyby wizę udało się dostać jeszcze przed końcem czerwca:D 

Timeline:

  • 17.01.17 pakiet wysłany do USCIS
  • NOA1 24.01.17
  • NOA2 27.04.17
  • nvc case# 22.05.17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczace wypelniania I-765 Employment Authorization. Pytanie 15: Current Immigration Status. Moje 90 dni od przylotu minelo ok. 20 dni temu. Czy mam napisac out of status, K1 expired, AOS applicant czy cos jeszcze innego? POMOCY! Musze to zlozyc jak najszybciej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emidulka napisał:

Cześć i czołem! W końcu postanowiłam założyć konto, nie wiem czemu nie zrobiłam tego wcześniej! :rolleyes:

Dziękuje za to, że tak fajnie udzielacie się na forum, wasze odpowiedzi dużo nam pomogły :)  Wczoraj dostaliśmy numer WRW i jestem przeszczęśliwa, byłoby super gdyby wizę udało się dostać jeszcze przed końcem czerwca:D 

Timeline:

  • 17.01.17 pakiet wysłany do USCIS
  • NOA1 24.01.17
  • NOA2 27.04.17
  • nvc case# 22.05.17

Szybko poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Emidulka napisał:

Cześć i czołem! W końcu postanowiłam założyć konto, nie wiem czemu nie zrobiłam tego wcześniej! :rolleyes:

Dziękuje za to, że tak fajnie udzielacie się na forum, wasze odpowiedzi dużo nam pomogły :)  Wczoraj dostaliśmy numer WRW i jestem przeszczęśliwa, byłoby super gdyby wizę udało się dostać jeszcze przed końcem czerwca:D 

Timeline:

  • 17.01.17 pakiet wysłany do USCIS
  • NOA1 24.01.17
  • NOA2 27.04.17
  • nvc case# 22.05.17

Super, gratulacje :) nasz timeline sie różni ok tygodniem, wczoraj narzeczony dzwońil do NVC ale go odesłali zeby zadzwonił w czerwcu po numer, jeszcze nawet nasza sprawa nie dotarła tam. Zadzwoni pod koniec tygodnia jeszcze raz na wszelki wypadek, moze akurat. Tez liczę na wize do konca czerwca, tak zreszta sobie założyłam na poczatku choc w pewnym momencie juz straciłam nadzieje :) w kazdym razie powodzenia, Tobie i sobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...