Skocz do zawartości

Lot Do Usa


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim w końcu mam wizę i próbuje zabukować sobie bilet za rozsądną cenę,

no i w związku z tym mam pytanie do was ponieważ znalazłem tani bilet jak na ten okres, tak mi się przynajmniej wydaje: 620$ w dwie strony, z Gdańska do Frankfurtu a później do Philadelphia - no i tu pojawia sie pytanie ponieważ 16 10 jestem w Philadelphia, a już 17 50 mam kolejny samolot do docelowego miasta Austin.

Czy ktoś z Was wie jak długo sprawdzają taką osobę jak my z wizą narzeczeńską ? i czy 2 godziny jest wystarczająco według was ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trzymali na secondary inspection może 10-15 minut maksymalnie. Bardzo szybko się z moją wizą uporali, bez żadnych problemów.

Trudno mi jest powiedzieć, czy jest to standard. Na wszelki wypadek miałam zarezerwowane 3 godziny przed kolejnym lotem. Myślę, że powinieneś zdążyć, bilet rzeczywiście przyzwoity cenowo, więc nie dziwię się, że kusi. Możesz zaryzykować, na wszelki wypadek sprawdź, o której byś miał kolejny lot do Austin, jakby wszystko się przedłużyło i nie zdążyłbyś na ten zarezerwowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luko a lecissz jaka linia lotnicza do USA i wewnatrz USA..

No więc bilety znalazłem na stronie http://www.onetravel.com, do Frankfurtu lecę lotem, a później już tylko US Airways. Mogłem jeszcze wybrać lotnisko w Denver ale podobno tam często pada śnieg więc nie chcę ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało czasu.Może się uda. Prawie nigdy samolot LOT nie przylatuje do USA na czas ( prawie zawsze wylatuje później ,czasami trochę nadrabia w powietrzu).Ja bym tak nie rezerwował.Inni lubią wszystko robić w pośpiechu na ostatnią chwilę.Ja nie.Sam musisz zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nie Lot leci do USA tylko US Airways, lot tylko do Frankfurtu, zastanawiam się tylko czy opłaca się wykupywać w dodatkowe ubezpieczenie w firmie, w której bukuje bilet za 25$ no i tam jest ubezpieczenie od opóźniń itp. ale to chyba zbędne bo jak kolega Sly6 napomniał jest chyba szansa, że Us Airways udostępnią mi następny lot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...