Skocz do zawartości

Imiona Na Bilecie - 2 Czy 1?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem (a może to jednak nie problem).

Na wystawionym bilecie wpiasano mi jedno imię, natomiast w systemie TSA mam wpisane, zgodnie z dokumentami, dwa imiona. W momencie wystawiania biletu zwróciłam na to pani uwagę, ale odpowiedziała mi, że najważniejsze są dane w TSA, ale jeżeli mam poczuć się lepiej doda do biletu notatkę z moim drugim imieniem. Następnego dnia potwierdziła mi jeszcze mailowo, że po rozmowie z kasjerem lotniczym podtrzymuję, że wszystko jest ok. Temat zostawiłam, ale im bliżej wyjazdu zaczynam mieć wątpliwości... Zadzwoniłam dziś do linii, którymi lecę (KLM i Air France) i dwie różne osoby powiedziały mi co innego. Jedna, że nie wie co to TSA... :) i liczy się bilet, druga że ważne jest TSA... OK. Zadzwoniłam więc do pośrednika, który wystawiał mi bilet. Odebrała inna pani. Odpowiedziała, że powinno być w sumie ok (tzn. nie cofną mnie z granicy), ale jako że są różnice na bilecie i w TSA to mogę się trochę potłumaczyć... :(

Macie jakieś doświadczenia? Wiedze w tym temacie? jestem już totalnie zestresowana.. Nie dość, ze wiza, rozmowa na lotnisku, to jeszcze teraz te imiona... :(

Pozdrawiam

KG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...