Skocz do zawartości

Odmowa Wydania Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos sie obawia ze majac wize w paszporcie moze zostac cofniety z lotniska, to proponuje leciec przez port lotniczy w Dublinie. W Dublinie znajduje sie placowka US immigration and customs i caly proces imigracyjny odbywa sie przed wejsciem do samolotu http://www.dublinairport.com/gns/at-the-airport/US-Preclearance.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam wszystkich...byłam dzisiaj właśnie na rozmowie....i odmowa...mam 26 dni urlopu...chcialam jechac tylko na wakacje...to ze mam prace za 1600 zł i umowe od niecalego roku to przekresla szanse zobaczenia stanów?? nic nie rozumiem


pomóżcie prosze....chciałabym chociaz na sylwestra pojechac...nie mam zamiaru tam zostac..jak przekonac konsula?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam jechać do znajomej...to ze tak mało zarabiam nie znaczy że nie będzie mnie stac aby tam siedzieć miesiąc...mieszkanie mam zapewnione wyżywienie też....bilet też mi funduja oni...a jeśli bym miała bogatego chłopaka który mi funduje wycieczkę..? ijeśli np będąc z nim nie musze nawet pracowac....jakie są wtedy szanse?......starałam sie pierwszy raz o wize..i pewnie zamało poczytałam o tym wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc ze za malo poczytalas a moze byc tak ze ta znajoma-znajomi wyjechali tak ze mozesz tak samo zrobic -bo czasami to jest wazne do kogo lecisz,jak ten ktos polecial-zostal-czy kogos nie zapraszal ..a czasami jest tak ze inny Konsul inna tez odpowiedz

Dlatego tez mozesz podac ze nie pracujesz,masz na to kase aby podrozowac i wyjsc z wiza :)

ps dawno nie bylo posta o tym ze ktos leci do znajomych a placi za wszystko,od mieszkania po wyzywienie,czy ja mam takie szczescie znac takie osoby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale doradzcie co robic....czy moge sie starac znowu o wize jeszcze przed swietami?czy jest jakas reguła?jesli w ciagu miesiaca zmienia sie sytuacja...i jeszcze jedno..czy jechac do tego samego konsulatu?bylam w krakowie..czy moze tym razem wybrac sie do wawy ? czy to nie ma różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienia sie moja sytuacja....do tej pory pracowałam..za najniższą krajową,mieszkałam z rodzicami-i pewnie to były te słabe więzi z polską....pod koniec miesiąca przeprowadzam się do chłopaka i prawdopodobnie nie będę przez jakiś czas pracować...jak wypełniac wniosek gdysię nie pracuje i jest na utrzymaniu kogos...jak to widzi konsul ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...