Skocz do zawartości

Odmowa Wydania Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zmienia sie moja sytuacja....do tej pory pracowałam..za najniższą krajową,mieszkałam z rodzicami-i pewnie to były te słabe więzi z polską....pod koniec miesiąca przeprowadzam się do chłopaka i prawdopodobnie nie będę przez jakiś czas pracować...jak wypełniac wniosek gdysię nie pracuje i jest na utrzymaniu kogos...jak to widzi konsul ??

No po takich pozytywnych zmianach nic tylko lecieć do ambasady. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie nici ;)

wiele mamy historii na tym forum ze ktos byl po wize po raz 2-3 i dostal ja a nic sie w jego zyciu nie zmienilo :) inny Konsul,ktos wyciagnal wnioski z rozmowy i byla wiza :)

Mozesz np powiedziec ze Cie narzeczony utrzymuje teraz i mieszkacie razem ale jak kto powiesz to juz inna sprawa,ma byc to wiarygodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsul pytał jedynie gdzie pracuje ,co robie,ile zarabiam,czym sie zajmują rodzice,są na emeryturze więc pytał co robili jak jeszcze pracowali,dodam że mieszkam z rodzicami,pracuje jako sprzedawca i zarobki to 1600....panna bez dzieci....pytał do kogo jadę i na ile..jadę do znajomej na około 3 tygodnie-bo tyle mam urlopu....o nic więcej nie pytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...