Skocz do zawartości

Program Internship - Rady W Znalezieniu Praktyk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeżeli macie jakieś sugestie, co mogę jeszcze zrobić aby trochę dopomóc szczęściu (usunąłem ostanio z CV wpis, że pracowałem dla ambasady pakistańskiej, nie wiem czemu wcześniej o tym nie pomyślałem ;)), to będę wdzięczny.

Czy naprawdę tak trudno jest znaleźć praktyki nie jadąc do stanów? Nie mam tam żadnej rodziny/znajomych a i wyjazd na wizie turystycznej w celu szukania pracy raczej odpada.

Z góry dzięki za wszelkie komentarze i sugestie :)

To chyba Ci nic nie pomoze....co robiles dla am.pakistanskiej ?

Mysle, ze potencjalna osoba odpowiedzialna za praktyki ktora by przeprowadzala z Toba rozmowe malo co bezdie patrzyla na to czy pracowales dla am. pakistanskiej czy koreansko polnocnej czy moze jakiejs innej....

Masz jakas okreslona specjalizacje z matematyki ? umiesz programować ? umiesz microsoft access ?

hmm, moze popisz maile do firm...stworz sobie jakas baze danych firm ktore "przyatakujesz" mailem. Tylko nie pisz do wszystkich tego samego na zasadzie ctr+c ctrl+v... Napisz czym sie interesujesz. Moze interesuja Cie glebiej jakies zagadnienia np zastosowanie matmy w finansach-cos z rachunkiem.

Musisz wiedziec co chcialbys robic dla danej firmy, ktora znajdziesz. Zainteresowac ich np jakims wąskim zagadnieniem ktore potrafisz.

Na wideokonferecji mozesz dostac pytanie: "Dlaczego mialbym pana zatrudnic, a nie kogos innego...Dlaczego akurat ta firma, a nie firma lokalna u pana w kraju czy w Europie..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Czy ktoś wie, jakie jest average salary internów w US? Zdaję sobie sprawę, że zależy to oczywiście od firmy i branży. Jestem w trakcie szukania stażu i dostałam odpowiedź z jednej małej, firmy zajmującej się online marketingiem. Zapytali jakie jest moje salary expectations. Trochę biję się z myślami, ile napisać. Nie chcę przesadzić, ale nie chcę też się szczypać, żeby przetrwać. Mam trochę doświadczenia, co prawda nie w marketingu online, ale chcę je jeszcze uzupełnić studiami podyplomowymi. Myślicie, że jaka kwota jest "bezpieczna"?

trudno powiedziec, moze byc duza rozbieznosc

najlepiej probowac tak pokierowac rozmowa, aby propozycja padla z ich strony i potem ewentualnie jeszcze troche ponegocjowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...