Skocz do zawartości

Pytanie Mam.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Czy konsul ma jakąkolwiek możliwość sprawdzenia prawdziwości zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu? Bo z tego co mi wiadomo nawet banki, gdy klient ubiega się o kredyt i takowe przedkłada, mogą jedynie zadzwonić do zakładu pracy i grzecznie się zapytać czy taki a taki tam pracuje. Bo jedyny dokument jaki możemy zostawić to paszport. Czy po zostawieniu go działają jeszcze jakieś dodatkowe tryby weryfikacji i pan konsul dajmy na to dzwoni do Urzędu Pracy?

Pozdrawiam.

Ps. Prosiłbym z góry nie osądzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa inne sposoby aby zobaczyc czy dana osoba mowi prawde,,po odpowiedziach,po zachowaniu itd

sadzisz ze Ci sie uda>?znam takich co im sie tak wydawalo i dostali odmowe wraz z zakazem wjazdu za przedstawianie falszywych dokumentow

tak moga sie spytac czy dana osoba pracuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie pytam o inne sposoby. Pytam się konkretnie. Czy konsul ma więcej narzędzi do sprawdzenia prawdziwości zaświadczenia niż taki polski bank? Bo bank może jedynie poprosić o doniesienie zaświadczenia z ZUS-u etc. Nie ma czegoś takiego jak telefon do ZUS-u bądź też UP i spytanie: "Czy Nowak Piotr pracuje?". Konkrety a najlepiej poparte przykładami- mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...