Jump to content

7.02.2013 Lot Do Chicago Przez Frankfurt, Wylot Z Warszawy 7.15


Recommended Posts

Cześć! Szukam kogoś, kogoś,kto 7.02 będzie podróżował do Chicago przez Frankfurt. Wybieram się w pierwszą podróż i chętnie "doczepiłabym się" do kogoś, kto zna choć trochę lotnisko we Frankfurcie :) Ja jestem zielona, słyszałam już co robić po wyjściu z samolotu itd., ale wiadomo jak to jest jak się podróżuje poraz pierwszy..

Link to comment
Share on other sites

Tak to mój pierwszy lot. Przeżywam go, bo muszę jeszcze uporać się ze strachem przed lataniem hehe. Mam 1h20min na przesiadkę. Przylatuję na terminal 1 i z 1 również odlatuję, więc coś jest na plus :) Słyszałam, że lotnisko jest dobrze oznaczone, ale wiadomo jak to jest jak się coś widzi pierwszy raz - zanim ogarnie się to wzrokiem itd. W Chicago nie będzie tak źle, w końcu dotrę tam gdzie muszę, bo inaczej mnie z lotniska nie wypuszczą no i czas też mnie nie będzie gonił :)

Link to comment
Share on other sites

We Frankfurcie odloty do USA są z "nowej" części (po schodach ruchomych do góry) o rzut beretem od miejsca na które przylatuje samolot z Warszawy. Nie mozna się zgubić. Sprawdź gate na monitorze i idź za strzałkami. Mnie zajęła przesiadka w styczniu 10 minut ze wszystkim.

Możesz sprawdzic online gdzie przyleciał samolot z Polski i skąd odlatuje od USA (dla innego dnia oczywiście). Mapka: http://www.frankfurt-airport.com/content/frankfurt_airport/en/directions/airport_maps1/terminal_1_2.html. Flightstats.com, żeby sprawdzić skąd odlatuja samoloty.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...