Skocz do zawartości

Studia, "egzamin Dojrzałości", Itp


Samowski

Rekomendowane odpowiedzi

Aby zostać prywatnym detektywem musisz wyrobić odpowiednią licencję .Aby ją wyrobić musisz przynajmniej być legalnie w USA ( obywatelstwo nie koniecznie ) ale już GC tak. A więc tak czy inaczej bez małżeństwa z obywatelką Amerykańską się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.Wiza studencka to już wtedy formalność

czyzby a jak wybierze szkola ktora wystawia same I-20 ???

chyba ze Ty bys komus tak wydawal wizy ,jak ma szkole oplacona

Samowski poczytaj troche o wizach i zobaczysz ze z wiza studencka nie jest tak prosto i latwo dostac

nalezy pokazac na rozmowie ze sie wroci do Polski a TY co pokazesz?ze masz duzooo kasy na utrzymanie,szkole a nie np 1 tys dol..nie bedziesz pracowac nielegalnie a wiec kasa ..

bo wiza studencka to nie wiza na pobyt staly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.Wiza studencka to już wtedy formalność

czyzby a jak wybierze szkola ktora wystawia same I-20 ???

chyba ze Ty bys komus tak wydawal wizy ,jak ma szkole oplacona

Samowski poczytaj troche o wizach i zobaczysz ze z wiza studencka nie jest tak prosto i latwo dostac

nalezy pokazac na rozmowie ze sie wroci do Polski a TY co pokazesz?ze masz duzooo kasy na utrzymanie,szkole a nie np 1 tys dol..nie bedziesz pracowac nielegalnie a wiec kasa ..

bo wiza studencka to nie wiza na pobyt staly

Jak wybierze dobrą szkołę,z wysokim czesnym i za nią zapłaci to wizę studencką dostanie . A kasa robi swoje jak udowodni ,że ma jej dużo to szanse na wizę są jeszcze większe.Nie oszukujmy się posiadanie dużych pieniędzy bardzo ułatwia otrzymanie wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja zauważyłem, ze użytkownik sly6 wcale nie usiłuje komuś pomóc, doradzić czy coś w tym stylu. Jest to człowiek, który tylko mówi ogólnikowo i to nawet nie wylewa kubła zimnej wody komuś na głowę ( bo żeby to zrobić trzeba mieć mocne argumenty) :) widzę w tej osobie cos w rodzaju zazdrości, czy coś... :) tak jakby jemu samemu się nie udało i próbował kogoś odwieść od swoich pomysłów, tak żeby czasem ktoś nie miał lepiej od niego :)))) to taka moja subiektywna ocena. A ty Samowski marz i dąż do celu, słuchaj uwag rad które Ci tu dają ludzie :) i sam sobie weryfikuj na ile jesteś w stanie z siebie dac i ile w tobie determinacji by dopiąć swego. Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winiu mnie nie uraziles bo ile osob tyle odpowiedzi,,ile to osob dziekuje mi za pomoc ,za udzielenie odpowiedzi ale tego nie widzisz prawda,masz do tego prawo oczywiscie i masz taki poglad jaki masz ale pamietaj aby zobaczyc-pisac o kims nalezy zobaczyc cos wiecej niz pewne posty i odpowiedzi,jesli to zrozumiesz wtedy mozemy cos wiecej popisac i tyle w tym temacie.

moze poczytaj tez posty kzielu i innych uzytownikow a moze nie chcesz?>zobaczysz ze jest wiele osob ktore podobnie pisza ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6 może masz racje z tym, że się mylę :) tylko rzuciło mi się w oczy, to w jaki sposób niektórym osobom doradzasz. Czasem wydaje mi się, że nie chcesz im pomóc lub doradzić, tylko wyperswadować niektórym osobom ich pomysły i marzenia. Jeśli ktoś ma aż tak abstrakcyjne marzenia, niech ma :) tylko lepiej dać komuś wskazówkę nawet małą żeby mógł zrobić krok do przodu :) myślę, chociaż widziałem na własne oczy tutaj, że skoro ktoś ma takie marzenia to powinien poczytać całe forum prawie :) więc niektore rzeczy o ktorych pisałeś to trochę się dziwiłem :)) bo są to rzeczy bardzo podstawowe, ale w sumie możliwe, że dzięki twojej takiej pomocy ktoś inny skorzysta który jest kompletnie zielony :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...