Skocz do zawartości

Nostryfikacja Dyplomu Farmaceuty W Usa


99kaja

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co rozumiesz przez w zawodzie. Mi nigdy nic nie przeliczano. Ani na uczelnię ani do pracy. Dziś miałem rozmowę o pracę i miałem opisać zajęcia, które miałem na politechnice i jaką miałem praktykę na podstawie tego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

przepraszam że troszkę zmienię temat ... ale czy ktoś pracuje w zawodzie po studiach inżynierskich ( polskich) ? wiem że nie ma czegoś takiego jak nostryfikacja tylko jakoś inaczej to się nazywa (ewaluacja ?) w każdym razie polega na tym że godziny na studiach i egzaminy z polskiej uczelni są przeliczane na kredyty (?) amerykańskie . Wiem też że po studiach u nas jest się mgr. inż natomiast to odpowiada tam jedynie stopniowi bachelor ( mniej więcej bo program nauczania itd mają na trochę wyższym poziomie ) zdaję sobie sprawę, że nie zrobię w stanach certyfikowanego inżyniera , ale czy komuś się udało pracować w zawodzie ?

Ja pracuje w zawodzie po inżynierskich studiach, mój dyplom nikogo specjalnie nie interesował poza samym faktem posiadania degree...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...