Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Jako Uczen Mam Pare Pytan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedlugo zbliza sie dzien wizyty w konsultacie w Krakowie. Ubiegam sie o wize do usa. Wszysko juz ma oplacone mam tylko jechac na rozmowe i szczrze mowia lekko sie deneruje. Interesuje mnie to czy jako 17 latek uczen i sportowiec mam szanse dostac wize turystyczna do usa. Zastanawiam sie czy powiedizec ze moj glowny cel to Kanada a rodzina chce mnie tylko zabrac na wycieczke do stanow. W Kanadzie bylem juz nawet jako niemowle. Czy zwieksza to moje szanse? Czy pani/pan za okienkiem mowia po ang czy po pol? jak brzmi w takim razie pierwsze pytanie? jakich pytam moge sie spodziewac?

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegając się o wizę turystyczną można rozmawiać po polsku. To, że się wybierasz do Kanady raczej nie ma znaczenia, bo i tak jest ruch bezwizowy dla Polaków. Główną przesłanką wizyty w ambasadzie jest udowodnienie, że się jest silnie związanym z krajem (szkoła, rodzina, praca). Jeśli jedziesz turystycznie to warto powiedzieć gdzie i co zamierzasz zwiedzać itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie bo mam juz bilem to CAN i moze wezme po prostu pokaze ze to jest moj glowny cel i cicoca chce mnie tam tylko zabrac zeby pokazac mi usa. Jesli mam im udowodnic to ze jestem zwiazany z krajem to moze wezme ze soba informacje ze jestem ucnziem mojej szkoly i zaswiadczenie przynleznosci do llubu powinno to zwiekszyc moje sznase tak?

a i podkresla ze mam 17 lat czy musze byc z obojgiem rocicow czy moze byc tylko 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...