Skocz do zawartości

Czy Usa Prowadzi Rejestr Wyjazdow/wjazdów Stalych Rezydentow(Posiadaczy Zielonej Karty)?


Usausa

Rekomendowane odpowiedzi

"nakradłem kilka tysięcy dolarów na kartach kredytowych"

rozumiem że zaciągnąłes po prostu kredyty na swoich kartach, nikt za to nie namierza mam znajomych co tak "nakradli " w usa po kilkadziesiąt tysiecy dolarów i nic im nie jest, zreszta chyba większosc amerykanów tak "nakradła" i stąd mamy kryzys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

"nakradłem kilka tysięcy dolarów na kartach kredytowych"

rozumiem że zaciągnąłes po prostu kredyty na swoich kartach, nikt za to nie namierza mam znajomych co tak "nakradli " w usa po kilkadziesiąt tysiecy dolarów i nic im nie jest, zreszta chyba większosc amerykanów tak "nakradła" i stąd mamy kryzys

Mr Andybyk nazywa jednak rzecz po imieniu - zaciągnięcie kredytu bez zamiaru spłacenia go to kradzież, a nie, jak ty twierdzisz, "kradzież".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Andybyk nazywa jednak rzecz po imieniu - zaciągnięcie kredytu bez zamiaru spłacenia go to kradzież, a nie, jak ty twierdzisz, "kradzież".

No masz rację, ale nikt nikomu nie udowodni że ktos miał złe intencje od poczatku i nie chciał spłacic zaciąganego kredytu...także jest to zwykła niewypłacalność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)ozenilem się z obywatelka Stanów, kilka lat później urodził mi się syn tez obywatel, w koncu zacząłem myśleć nad wyjazdem do ojczyzny (...) i wyjechałem.

To mi sie najbardziej spodobalo- pobawil sie w dom, ale potem zaczal sie bawic w wolnosc, zeby nastepnie wrocic i dalej sie bawic (podejrzewam, ze cudzym kosztem). Wspolczuje rodzinie takiego nieodpowiedzialnego osobnika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, ale nikt nikomu nie udowodni że ktos miał złe intencje od poczatku i nie chciał spłacic zaciąganego kredytu...także jest to zwykła niewypłacalność :)

Przecież on sam się do tego przyznał. Nikt tu nie pisze o realnych konsekwencjach w postaci np. wsadzenia do pierdla, tylko o zwykłej uczciwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...