Jump to content

Pierwszy Lot W Życiu...


Recommended Posts

Witam! chciałam się zapytać czy ktoś leci 22 czerwca 2013 roku do Nowego Jorku z Krakowa z przesiadkami w Monachium:) Mam lecieć do dziadków na wakacje jednak był by to dla mnie pierwszy lot w życiu i jeszcze z przesiadką: Wiadomo z kimś zawsze raźniej :) Jeśli lecisz tym samym lotem daj mi znać :) Pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Hej dasz radę pewnie kogoś znajdziesz, ale ja kiedyś też się bałem a za każdym razem trafiałem na fajną osobę.... teraz lecę z przesiadką do monachium i lekki stresik jest ale mam 3 h przerwy więc myślę że będzie ok.... lecisz na Newark czy JFK??

Link to comment
Share on other sites

hehe czyli jak lufthansa i lecisz jak ja KRK-MUC-JFK (ty EWR jak mowisz NEWARK) ja mam powrót JFK-FRA(frankfurt)-KRK... ale lece juz za miesiac :)))

czyli mysle ze na 100% nadajesz bagaz w KRK odbierasz w NYC (New York City:P )

tutaj masz numer do lufthansy w warszawie... podaj z biletu nr rezerwacji im i zapytaj o ten bagaż żebyś miała pewność:) (+48 (0) 22 338 1300)

Link to comment
Share on other sites

to jest mój debiut lufthansa zawsze lotem... nawet e-ticket mam jakis dziwny bo kupowałem w TUI i mam z ich logiem hehe ale moze jeszcze z lufthansy wydrukuje raz.... a Ty kupowalas na lufthansie czy tez przez posrednikow?? jak wyglada twoj e - ticket ?? pierw lece airbusem a potem boeingiem do domu o nich moge duzo powiedziec sa super i duze ;)

aaa lece w kwietniu i wracam w kwietniu po 2 tyg i 2 dniach dokladnie :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...