Skocz do zawartości

Pierwszy Lot W Życiu...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mozna wszystko... ja kiedys lecialem LOt-em i mialem grupke pijanych rosjanek co nie potrafily siedziec:)) ale byly grzeczne i problemu nie bylo z nimi hehe w sumie przez 1-2 h jest fajnie, cos nowego ale ja po 5-6h o ile nie spalem bo jak spalem to jest super hehe mozna sie troche wynudzic.... a biletu pewnie nie bedziesz miala, bo teraz juz tylko sie drukuje a na lotnisku odbierasz karte pokladowa.... mozna ogladac filmy w samolocie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W locie byly literki polskie z tego co pamietam a film ze sciezka ang....w lufthansie zalezy od modelu samolotu,tv sa w fotelach albo na pokladzie rozmieszone..... jak lecisz za duzo nie masz co do roboty albo spisz, ogladasz film, mozesz na laptopie siedziec, albo jesz jak jest pora posilku, mozna troche alkoholu wypic i tak leci te 9h lotu, najwiecej sie spi;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze rozmowa sie rozwniela lecz po co dzwonic do Lufthansy i sie pytac co bagazem jak wystarczy poczytac to forum lub tez zaczekac jak ktos dokladniej napisze :)

bierzesz bagaz podreczny i idziesz na inny samolot

Bagaz glowny nadajesz w Krakowie i odbierasz go w USA ,i tyle .

co do robienia w samolocie to zbyt duzo napisane ze mozna wszystko ;)

a co do wifi zalezy od klasy i samolotu danego.kiedys w luftahansie mozna bylo miec za darmo takie cos -promocja a teraz mozesz to poczytac na stronie przewoznika.

co do biletu elektronicznego to podajesz na odprawie numer rezerwacji,dane i drukuja Ci karty pokladowe na lot z Krakowa i Monachium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, że filmów po polsku (z polskim lektorem, czy z napisami) nie będzie.

Wszystko na pokładzie (instrukcje, gazetki, obsługa) będzie albo w języku niemieckim albo angielskim.

Zapoznaj się więc z drukami, jakie będziesz musiała wypełnić na pokładzie lotu z Monachium do Nowego Jorku (druk deklaracji celnej i formularza wizowego), bo jeśli nie znajdziesz na pokładzie nikogo mówiącego po polsku, a sama nie znasz angielskiego, to będziesz mieć problem ;)

https://www.lot.com/...-passengers-usa

Co do ipoda. Możesz go mieć przy sobie i możesz go słuchać podczas lotu, ale w czasie kiedy będzie się świecić kontrolka "zapiąć pasy" (czyli podczas startu, lądowania, turbulencji i innych takich) wszelkie urządzenia elektroniczne muszą być wyłaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

airbus lufthansy jest przyjemny, lot podobał mi się bardziej niż boeingiem, chyba głównie dlatego, że kibelki są po schodkach w dół dzięki czemu można się porządnie rozprostować podczas lotu i wykonać mały spacer i jakoś tak bardziej wygodniej i milej przez to, a jak leciałam to miałam akurat polski film w bazie do wyboru do oglądania - W ciemności Holland ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...