Skocz do zawartości

Pierwszy Lot W Życiu...


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

witam,

mam pytanie; otóż, czy oprócz bagażu podręcznego mogę zabrać do samolotu np. jakąś niewielką saszetkę, w której upcham pieniądze :) bilety..? Lecę KLM i Deltą. Nie wiem czy waga jaką podaje przewoźnik dotyczy jednej torby podręcznej, czy np. kg w sumie... Jak to jest?. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bagaż podręczny ma jakiś limit wagowy ale nigdy nie widziałem żeby komuś ważyli torbę jeśli nie jest ona jakaś wielka albo jeśli gość się nie napręża jak Pudzian podnosząc ją :P Generalnie w podręcznym można mieć jedną dużą torbę/plecak plus mała torebka, np. torebka damska, torba na laptopa, albo nawet niewielki plecak. Więc twoja saszetka to nie problem. Jeśli będzie na tyle mała że do kieszeni ją upchasz to możesz w ogóle jej nie liczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się zdarza, ale ograniczanie (rozmiarowe i wagowe) bagażu podręcznego to głównie domena tanich linii;) W Lufthansie można oprócz małej walizeczki podręcznej w określonych wymiarach mieć torebkę damską (ja miałam sporą i nikt nic nie mówił), torbę na laptopa czy plecak, jak napisał c4r0, widziałam, że niektórzy mieli jeszcze jakieś reklamówki np. z zakupami z lotniska czy poduszki, zagłówki itp. i nikt się nie czepiał :)

Najlepiej sprawdzić na stronie danych linii na co pozwalają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio do Qataru brałem narty ale nie w podręcznym tylko dodatkowo jako drugi bagaż bezpłatny

spokojnie można zabrać i nic to nie kosztuje o ile pamiętam 1 szt deski snowbordowej też się łapie jako narty .

Fajna sprawa .Na 100 % w Lufthansa ale gdzieś w USA też to widziałem .

Sprawdzić w opisie biletu oraz zgłosić przed wylotem na infolinię to wszystko

o nawet jest

Lufthansą Twoje narty lecą za darmo

Lecąc Lufthansą możesz dodatkowo zabrać ze sobą sprzęt narciarski który nie jest wliczany do bezpłatnego limitu bagażu (nie dotyczy połączeń do Ameryki Północnej)

Więcej informacji o przewozie sprzętu narciarskiego

http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/pl/info_and_services/baggage?nodeid=3335065&l=pl&cid=1000340#ancAbT2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...