Skocz do zawartości

Pierwszy Lot W Życiu...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja też zawsze mam ze sobą jakiegoś batona czy coś, ale nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek go zjadł. Z głodu raczej nie umrzesz, przeważnie dają jedzenie i picie

Własnie zrobiłem rezerwacje biletu dla rodziny na trasie WAW-FRA-DFW-ELP.

W mailowym potwierdzeniu rezerwacji jest info, że na odcinku FRA-DFW nie ma posiłku. Możliwe to ? Linie - American Airlines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałam AA na trasie Nowy Jork - Los Angeles i w ekonomicznej były tylko napoje. Znaczy były też kanapki, ale trzeba było za nie dodatkowo płacić. Co prawda to lot krajowy, ale jednak trwał ładnych parę godzin...

Ale czy na międzykontynentalnej trasie też nie serwują posiłków? To by było dziwne.

Jaki jest główny przewoźnik na Twojej trasie? Bo chyba nie lecisz od początku do końca AA, tylko jakimś sojuszem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety kupione w American Airlines ale info o posiłkach podałem na podstawie samej rezerwacji. W e-sky.pl powiedzieli, że to nie możliwe żeby na takim długim locie nie było posiłku. Bilety maja zostać dziś wysłane mailem do mnie. Może wtedy się wyjaśni wszystko.

Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A ja lece 27 czerwca rzeszow-frankfurt-newark pierwszy raz w zyciu :) moglby mi ktos opisac po kolei jak bedzie wygladac ta podroz? Bylabym bardzo wdzieczna :) lece sama takze troche sie stresuje.. A jeszcze sesja mi sie zaczela na studiach to juz w ogole nie wiem o czym mam myslec :D chodzi mi rowniez o dokumenty podczas lotu bo nie orientuje sie w tym zbyt dobrze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...