Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zasada jest: halve your clothes, double your budget przy planowaniu. :) Mówiłaś, że będziesz w Chicago mieszkała u rodziny, ale podczas zwiedzania $150 na dzień (hotel, paliwo, jedzenie) to minimum. Sytuacje awaryjne w USA są dość drogie, np. pomoc drogowa, lekarz itp, więc nadwyżkę trzeba mieć solidną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podepnę pod ten temat żeby nie zakładać nowego.

Chcę lecieć na 3 tygodnie do siostry mojej żony. Ona jest tam 5 lat nielegalnie. Podczas wypełniania wniosku zaznaczę że jadę do znajomego amerykanina jej narzeczonego. Jako rodzinę mam zamiar zaznaczyć ze nie mam. Czy w konsulacie mogą dojść po nazwisku panieńskim żony że szwagierka tam przebywa?

W jaki sposób sprawdzają w konsulacie czy pracuję i gdzie po wpisaniu danych we wniosku?

Czy zabranie dokumenty że jestem cukrzykiem 25 lat i nie zamierzam tam pozostać i pracować ma sens czy lepiej nie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam taka sytuacje ze moja siostra jakies 5 lat temu wyjechala do usa, miala wize na pol roku ale zostala tam na stale. 3 latra temu wyszla za maz i ma juz obywatelstwo a ja teraz chcialabym poleciec do niej na wakacje, jestem studentka:) myslicie ze dopatrza sie tego ze moja siostra zostala w stanach? I jak to jest teraz z zaproszeniami? Sa wazne czy juz raczej zbedne na rozmowie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopatrza sie i mozesz wizy nie otrzymac ze zrobisz tak jak siostra ,sa takie przypadki wiec wez takie cos pod uwage,ale sa takie ze jednak ma sie wize,zalerzy od rozmowy i jak zobaczy to Konsul,...

zaproszenie nie jest wymagane i nie pomaga ,to nie te juz czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...