Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja przechodziłem tamtędy w zeszłym roku. Szczerze mówiąc babka była złośliwa. Jakaś Kanadyjka też była wkurzona po przepytywaniu. Oni tam mają głównie Kanadyjczyków i Amerykanów, więc nie ma tłumów do odpytywania Trochę musiałem posiedzieć, bo około 7-8 mieli zmianę i nie spieszło im się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś pomiędzy 7 i 8 rano :) generalnie to wydaje mi się, że nie ma znaczenia, którędy przejedziesz, bo i tak nie będziesz standardowa. Było może 5 osób na dziesiątki przejeżdżających samochodów. Muszę też powiedzieć, że zadawano mi pytania odnośnie jakiś detali sprzed kilku lat. W między czasie przekraczałem granicę wielokrotnie przez lotniska i poza standardowymi pytaniami nic nie było (jestem na F1). Tym razem mnie zaskoczyli. Oczywiście nie było to coś czego nie potrafiłem wyjaśnić i nic złego. Widocznie mieli czas sobie przejrzeć moją kartotekę.

Teraz też tak sobie myślę, że może im być łatwiej z przejścia kanadyjskiego niż na lotnisku, bo nie muszą Ci organizować samolotu. Ale to tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomóż mi ułożyć plan wycieczki :)

Z chęcią bym to zrobiła, tylko nie mam pojęcia, gdzie w Stanach są lokale, które powinnaś zobaczyć.

To co wiem, to są informacje, podane przez użytkowników tu na forum, a, że czytałam je dość dawno, więc mogę się mylić. Jeśli tak jest, poprawcie mnie :rolleyes: , poza ty możesz wiedzieć więcej niż ja ;) .

San Francisko, na pierwszym miejscu w rankingu miast o największym odsetku zamieszkujących je osób o orientacji homoseksualnej. Na drugim miejscu Seattle, dzielnica chyba Capitol Hill. Wiem, że w Denver też prawdopodobnie dzielnica o tej samej nazwie, no i w Chicago dzielnica Boystown.

Od razu zaznaczam, że niestety sama tam nie byłam i nie mogę powiedzieć czy tam warto zajrzeć, ale mimo wszystko mam nadzieję, że chociaż w znikomym stopniu, jakoś ci pomogłam :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...