Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Widze ze moj post wywolal lekkie poruszenie na tym forum :)

Nawet to sie ciesze, moze skloni to chociaz jednego z Was do jakiejs glebszej refleksji.

Widze ze wiekszosc odpowiedzi pod moim postem nic nie wnosi do tematu, tylko jakas taka proba wysmiania, osmieszenia

moich pogladow, zero argumentow.

Zaczynam lubic to forum coraz bardziej :) , za to ze przynajmniej nie ma cenzury - tak mi sie przynajmniej wydaje.

Chcialbym popisac dluzej, ale niestety obowiazki czekaja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta klinika z tego co mowila mi kolezanka specjalizuje sie wylacznie w leczeniu zaburzen tozsamosci plciowej.

To może najpierw zorientuj się, co to jest tożsamość płciowa.

Bo ona nie ma kompletnie nic wspólnego z homoseksualizmem.

Poza tym myślę, że homoseksualiści nie oczekują żadnego współczucia.

Bo nie ma im czego współczuć.

Natomiast osobom z zaburzeniami tożsamości jak najbardziej. Nawet nie umiem ogarnąć, jak bardzo można być nieszczęśliwym z takim zaburzeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej kolega kanadol nie zna ani jednej osoby homoseksualnej,dlatego się wypowiada. Tak się składa, że w Polsce jest bardzo duże zapotrzebowanie na takiego rodzaju kluby. Sama jestem stałym gościem w takich miejscach i naprawdę widzę co tam się dzieje i co można by było zrobić by przychodziło znacznie więcej osób. I koniec tematu o homoseksualizmie.

Mi chodziło tylko o pomoc w dążeniu do mojego wyjazdu, a nie pomoc w tym co mam zamiar zrobić później... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakich argumentow ? Po pierwsze to nikt tutaj nie prosil o chore wynurzenia na temat homoseksualistow, autorka watku pytala w konkretne rzeczy. Gdybys nie zaczal wypisywac glupot, to nie byloby dyskusji. Po drugie trudno argumentowac w dyskusji w ktorej jedna strona kwalifikuje sie na specjalistyczne leczenie - szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, dlaczego imputujesz mi cos czego nie powiedzialem ?

Dlaczego sugerujesz ze chcialbym isc ogladac seks, ja tylko powiedzialem ironicznie, lekko zartujac,ze fajnie by bylo isc do klubu

gdzie jest 99.9% kobiet i popatrzec sobie na fajne buzki.

Niegrzeczna z Ciebie musi byc kobietka ze tak latwo przychodza Ci takie skojarzenia i wnioski :P

To ostatnie zdanie w Twoim poscie mysle ze niepotrzebne, nie znasz mnie zeby tak pochopne wnioski wyciagac

Pomimo tej Twojej wpadki i tak lubie czytac Twoje posty :)

pozdrawiam

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr79, wyzwiska leca przewaznie od osob ktore nie maja nic do powiedzenia, nie umieja bronic swoich racji, brak im argumentow.

Czyli rozumiem, że mój post o tym, że homoseksualizm nie ma nic wspólnego z tożsamością płci nie jest dla Ciebie żadnym argumentem.

No cóż, pozostaje mi więc współczuć Tobie, że nie potrafisz rozróżniać takich pojęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...