Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak juz chcesz popatrzec sobie na zboczencow,to lepiej jedz do Kanady, tam jest tego od groma...

usa jest bardziej pruderyjnym krajem.Do kanady nie ma wiz, wiec nic tylko kupic bilet i jechac.

Proponuje Ci zalozyc klub dla lesbijek, napewno bedzie wieksza klientela i nie jeden z nas przyszedlby chetnie popatrzyc :-)

Ale tak na powaznie mojej kolezanki kuzyn byl gejem,poszedl do kliniki leczacej tego typu choroby i dzis jest zdrowym,wspanialym ojcem dwojki dzieci.

Ma piekna zone.

Sory jesli zeszlem troche z tematu.

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno30, oczywiscie ze jest to choroba, ale na szczescie uleczalna ! To chyba normalna reakcja chorego czlowieka,ze idzie do lekarza i chce sie leczyc.

To sa chorzy, ale tez bardzo nieszczesliwi ludzie, trzeba do nich podejsc ze wspolczuciem i starac sie im pomoc.

Ta klinika z tego co mowila mi kolezanka specjalizuje sie wylacznie w leczeniu zaburzen tozsamosci plciowej.

tak poza tym Domis1992 , zbyt duzo pieknych kobiet mamy w Polsce, wiec nie licz na duza klientele w swoim przyszlym klubie :-)

pozdrawiam

God Bless You

jkb, kazdemu czlowiekowi jest potrzrebna modlitwa, a szczegolnie chorym ludziom.

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno30, oczywiscie ze jest to choroba, ale na szczescie uleczalna ! To chyba normalna reakcja chorego czlowieka,ze idzie do lekarza i chce sie leczyc.

To sa chorzy, ale tez bardzo nieszczesliwi ludzie, trzeba do nich podejsc ze wspolczuciem i starac sie im pomoc.

Ta klinika z tego co mowila mi kolezanka specjalizuje sie wylacznie w leczeniu zaburzen tozsamosci plciowej.

tak poza tym Domis1992 , zbyt duzo pieknych kobiet mamy w Polsce, wiec nie licz na duza klientele w swoim przyszlym klubie :-)

pozdrawiam

God Bless You

jkb, kazdemu czlowiekowi jest potrzrebna modlitwa, a szczegolnie chorym ludziom.

PEACE

no proszę, znalazł się kolejny polski mędrzec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz chcesz popatrzec sobie na zboczencow,to lepiej jedz do Kanady, tam jest tego od groma...

usa jest bardziej pruderyjnym krajem.

Przyjedź do Chicago do boystown, to pogadamy o pruderii.

Proponuje Ci zalozyc klub dla lesbijek, napewno bedzie wieksza klientela i nie jeden z nas przyszedlby chetnie popatrzyc :-)

Na co chcesz popatrzeć? Lesbijki uprawiają seks w klubach czy co?

LOL, ja pierdzielę, co za bootz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...