Skocz do zawartości

Zakupy - Outlety (San Francisco, Los Angeles, San Diego, Las Vegas)


Olinka84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

wybieram się 04.04 na miesięczny trip po Stanach z dwoma przyjaciółkami. Mamy bardzo ambitny plan zobaczenia wielu miejsc, ale przede wszystkim nastawione jesteśmy na parki narodowe. Wszystko mamy juz rozplanowane co do dnia, ale oczywiście zostawiłyśmy sobie trochę czasu na zakupy :-)

Co do miast to na pewno odwiedzimy: San Francisco, Los Angeles, San Diego, Las Vegas.

Czy ktoś mógłby nam doradzić czy gdzieś w tych miastach bądź na trasach do nich znajdują się outlety, gdzie można kupić jakies fajne ubrania lub elektronikę?

Dodam, że będziemy poruszały się samochodem więc możemy podjechać gdziekolwiek.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło LA są spore outlety ciuchowe w Camarillo. Z elektroniki jest w nich jest też sklep SONY i BOSE, ale nic więcej. Polecam tam sklep Columbia, mają świetne ciuchy na zimę w dobrych przecenach i również trochę ciuchów marki Mountain HardWear. Jak lubicie łazić po parkach narodowych to może będziecie zainteresowane takimi rzeczami a nie tylko butami na szpilkach itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za te informacje, na pewno tam podjedziemy.

Sporo podróżujemy i aktywnie spędzamy czas więc uwierz, że dla nas ubrania sportowe są tak samo ważne jak szpilki :P

Kiedyś słyszałam, że podobno gdzieś w pobliżu Las Vegas jest godny uwagi outlet z dobrymi cenami ale nie wiem gdzie go szukać. Może ktoś coś o nim wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, outlety sa przereklamowane. Od czasu do czasu znajde tam dobre znizki-- ale przewaznie widze podobne (a czesto lepsze) ceny w T.J Maxx, Ross, Marshall's i innych discount stores. Wiec nie przegapcie tych - bo naprawde mozna tam upolowac swietne rzeczy. Jedyny raz kiedy naprawde bylam pod wrazeniem outletem, to kiedy zamykali mall i wszystkie outlety mialy 60-70% znizki. Wtedy to byla okazja. Ale przewaznie... ceny w outletach sa takie sobie. Lepsze niz normalne, ale tez nie rewelacyjnie niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to różnie bywa, pewnie zależy od sklepu. W outlecie Columbii upolowałem dwie kurtki: jedną przecenioną z $260 na $45 a drugą z $350 na $99. W Rossie bym takiego towaru na pewno nie znalazł, ale tam za to kupuję czapki z daszkiem. Często są za 1/3 ceny ale są to pojedyncze sztuki więc też trzeba trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za te informacje, na pewno tam podjedziemy.

Sporo podróżujemy i aktywnie spędzamy czas więc uwierz, że dla nas ubrania sportowe są tak samo ważne jak szpilki :P

Kiedyś słyszałam, że podobno gdzieś w pobliżu Las Vegas jest godny uwagi outlet z dobrymi cenami ale nie wiem gdzie go szukać. Może ktoś coś o nim wie?

http://www.premiumou...ex.asp zapewne zapewne o to chodziło :) w Las Vegas sa nawet 2 takie outlety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...