Skocz do zawartości

Powrót Do Stanów


haydendreams

Rekomendowane odpowiedzi

tak, tylko turystycznie. chcę dodać, że mam dopiero 18 lat, więc może z tego względu nie będzie problemu, dlatego, że nie mam w zamiarze zostawać tam na stałe..

to masz nie lada zadanie, żeby przekonać o tym konsula i oficera na granicy, ale teoretycznie może ci się udać! Choć to dość wygórowane twierdzenie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko turystycznie.

A mogę zapytać, co już udało Ci się zwiedzić podczas tego pierwszego 300-dniowego pobytu?

I dlaczego nie wystarczył Ci czas, jaki deklarowałaś przy staraniu się o wizę, ani nawet ten 6-miesięczny okres, jakim hojnie zostałaś obdarzona przy wjeździe przez urzędnika imigracyjnego?

Piszesz, że masz 18 lat... A jak Twoja edukacja w Polsce? Teoretycznie jest obowiązkowa do 18. roku życia, a Ty zrobiłaś sobie prawie roczną przerwę... Nie miałaś (Ty lub Twoi rodzice, opiekunowie prawni) z tym żadnych problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądry Polak po szkodzie . Nie widzę problemu . Każdy kto otrzymuje wizę turystyczną otrzymuje informacje co się dzieje gdy przekroczy termin pobytu w USA. Świadoma decyzja o tak długim pobycie turystycznym musi ponieść konsekwencje dla Ciebie jak również ponosi konsekwencje dla Polaków którzy od wielu wielu lat muszą ubiegać się o wizę właśnie dzięki takim "turystom". Nie widzę szans na szybki powrót do Stanów chyba ,że stanie się jakiś cud. Należy również pamiętać ,że gdyby nawet zniesiono wizy dla Polaków to osoba która przekroczyła pobyt do USA nie wjedzie .Zniesienie wiz nie oznacza "otwarcia bram" dla wszystkich a tylko dla tych którzy wcześniej nie naruszyli prawa USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...